شماره مطلب : 10407
زمان انتشار : 93/10/3 - 11:46 2014/12/24
«صداست که می‌ماند» فیلمی دیده نشده از «مرتضی احمدی»

یکی از آخرین حضورهای زنده یاد «مرتضی احمدی» در فیلم «صداست که می‌ماند» بود که هنوز اکران نشده است.

به گزارش آوینی فیلم، این فیلم سینمایی به کارگردانی سعید چاری و تهیه کنندگی هادی مشکات جز آخرین کارها و فعالیت‌های هنری مرحوم مرتضی احمدی است.

چاری در این باره به فارس گفت: در نسخه اولیه این فیلم که در جشنواره فجر به نمایش درامده بود، برخی از بازیگران فیلم از جمله مرتضی احمدی به علت آماده نبودن فیلم حضور نداشتند که بعدا به نسخه اصلی اضافه شدند.

چاری در خصوص داستان این فیلم نیز عنوان داشت: موضوع اصلی فیلم در مورد این جمله است که هنرمند واقعی هرگز نمی‌میرد و شاید روزی جسمش از دنیا برود اما صدا و اثرش تا ابد زنده به یادگار باقی می‌ماند.
او گفت که مرحوم مرتضی احمدی در چند سکانس این فیلم بصورت افتخاری بازی کرده است و یک آهنگ ضربی هم برای این فیلم خواند که از ایشان در این فیلم به یادگار مانده است.
این فیلم بیشتر به موضوعات اتفاقات استودیوهای غیر مجاز زیر زمینی و خوانندگان و دوبلورهای زیرزمینی می پردازد که قصد دارند با پول هنرمند شوند که اغلب هم به بیراهه می روند و نمی توانند جا پای بزرگانی مانند مرتضی احمدی – خسرو شکیبایی – ناصر عبدالهی – مرتضی پاشایی و ... بگذارند.
در این فیلم بازیگرانی مانند مرحوم مرتضی احمدی - رضا رویگری – میر طاهر مظلومی – تورج نصر – ثنا صادقی – امیر زریوند – مختار سائقی – سیاوش قاسمی – محمد آزادی – فریده دریامج بازی کرده اند و فیلم در نوبت اکران قرار دارد که به زودی اکران می شود .
نویسنده و کارگردان : سعید چاری – تهیه کننده : هادی مشکات – مجری طرح و سرمایه گذار : محمد آزادی مهربانی – مدیر فیلمبرداری : امید رخ افروز – طراح صحنه و لباس : فرحناز نادری – صدابردار : احمد کلانتری – سرپرست گویندگان : تورج نصر – سرپرست انیمیشن دو بعدی : شقایق روحی چاری – طراح گریم: جنان صدفی.

منبع: فارس

اضافه کردن دیدگاه جدید