شماره مطلب : 12450
زمان انتشار : 94/3/4 - 09:00 2015/5/25

نظر رهبری درباره تلاوت «حسن دانش»+فیلم تلاوت

قاری برگزیده مسابقات قرآن با بیان اینکه خودم را برای دیدار با رهبری آماده کرده بودم، گفت: پس از پایان تلاوت که به دست‌بوسی ایشان رفتم، گفتند: «آیات خیلی خوبی بود، صدای بسیار خوبی داشتید؛ صوت و لحن و وقف و ابتدا هم خوب بود».

آوینی فیلم - سی‌ودومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم جمعه دوم خردادماه با معرفی برترین‌ها به پایان رسید که «حسن دانش» نماینده کشورمان موفق به کسب رتبه نخست در رشته قرائت شد.

نظر رهبری درباره تلاوت «حسن دانش»+فیلم تلاوت

 

وی در ابتدای دیدار مسئولان و شرکت‌کنندگان مسابقات بین‌المللی قرآن کریم با مقام معظم رهبری که شنبه دوم خردادماه برگزار شد، به تلاوتی از آیات قرآن پرداخت.

نظر رهبری درباره تلاوت «حسن دانش»+فیلم تلاوت

 

سپس در محضر رهبری حاضر شد و لحظاتی با ایشان به گفت‌وگو نشست که در ادامه فیلم تلاوت وی در محضر رهبری تقدیم می‌شود.

 


1046771_209.flv | دانلود فیلم

این قاری بین‌المللی پس از این دیدار در نشست صمیمانه با خبرنگاران که در سازمان دارالقرآن برگزار شد با بیان اینکه امسال برای دومین بار در محضر مقام معظم رهبری تلاوت داشتم، گفت: سال 1382 در 17 سالگی در محضر ایشان تلاوت کردم؛ در آن زمان استرش خاصی داشتم که تا قبل از آن چنین حسی را تجربه نکرده بودم. بعد از این تجربه زیبا همیشه از خدا می‌خواستم که توفیق تلاوت مجدد در محضر ایشان را به من بدهد که امسال با موفقیت در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم به آرزویم رسیدم.

نظر رهبری درباره تلاوت «حسن دانش»+فیلم تلاوت

خودم را برای دیدار با رهبری آماده کرده بودم

وی با بیان اینکه تلاوت در محضر معظم‌له بسیار سخت است، افزود: امسال پیش از حضور در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، در کنار تمرین برای مسابقات برای تلاوت در محضر ایشان هم برنامه‌ریزی می‌کردم؛ البته می‌دانستم رهبری در مناسبت‌های مختلف قاریان را به ارائه تلاوت‌های معنامحور تشویق می‌کردند به همین جهت من هم سعی کردم در محضر ایشان تلاوتی معناگرا داشته باشم البته در این راستا به راهنمایی‌های اساتید نیز عمل کردم.

نظر رهبری درباره تلاوت «حسن دانش»+فیلم تلاوت

هنگام دیدن رهبری همه چیز را فراموش کردم

دانش با اشاره به اینکه پیش از دیدار با رهبری صحبت‌هایم را آماده کرده بودم، افزود: وقتی در محضر ایشان حاضر شدم زبانم بند آمد و همه آنچه را که آماده کرده بودم، به فراموشی سپردم.

 نظر رهبری درباره تلاوت «حسن دانش»+فیلم تلاوت

وی با بیان اینکه دیدار اخیر با مقام معظم رهبری یکی از بهترین خاطرات افتخارآفرین زندگی‌ام است، درباره صحبت‌هایش با رهبری گفت: پس از پایان تلاوت که به دست‌بوسی ایشان رفتم، تشکر کردند و گفتند: «آیات خیلی خوبی بود، صدای بسیار خوبی داشتید؛ صوت و لحن و وقف و ابتدا هم خوب بود». این فرمایش آقا برایم بسیار دلنشین بود و خوشحالم که ایشان اینگونه به من توجه کردند.

منبع: فارس

اضافه کردن دیدگاه جدید