شماره مطلب : 13258
زمان انتشار : 94/5/3 - 08:50 2015/7/25
یک بازیگر از کم شدن آثار تولیدی تلویزیونی سخن گفت و بیان کرد که این روزها ظاهرا کارها نوبتی است و ما فعلا در نوبت هستیم.

کارهای تلویزیونی این روزها نوبتی است/ در انتظار کارگردانی هستم

یک بازیگر از کم شدن آثار تولیدی تلویزیونی سخن گفت و بیان کرد که این روزها ظاهرا کارها نوبتی است و ما فعلا در نوبت هستیم.

آوینی فیلم -عبدالرضا اکبری از علاقه اش برای کارگردانی فیلم و سریال گفت و بیان کرد: اگر موقعیتی برای کارگردانی پیش بیاید به این موضوع فکر می کنم و در حال حاضر انگیزه بیشتری برای کار در این حوزه دارم.
وی ادامه داد: خوب است که آدم بتواند خودش را در حوزه های گوناگون آزمایش کند مخصوصا در حال حاضر که فیلمنامه های خوبی وجود ندارد و شخصیت های نمایشی ضعیف هستند. 
بازیگر سریال «مزد ترس» درباره علاقه اش به تجربه کارگردانی عنوان کرد: زمانیکه من کارم را در حوزه تئاتر شروع کردم علاوه بر بازی گاهی به کارگردانی هم مشغول می شدم و نقش ها و فعالیت ها را به شکل گروهی تقسیم می کردیم اما به تدریج که در مسیر بازیگری افتادم از حوزه کارگردانی هم دور شدم. زمانی هم بعضی از برنامه ها و آیتم های نمایشی را کارگردانی می کردم و بنابراین از این عرصه چندان دور نیستم. 
اکبری با اشاره به کارگردانی در حوزه سینما یادآور شد: در سینما مسایل نسبت به کارگردانی تئاتر فنی تر می شود و دکوپاژ جای میزانسن را می گیرد و چون من سال ها در تلویزیون و سینما کار می کنم با دوربین و دیگر مسایل فنی آشنایی زیادی دارم بنابراین می توانم در این حوزه کار کنم.
بازیگر سریال «بوی غریب پاییز» درباره اینکه فیلمنامه ای برای کارگردانی دارد یا خیر؟ نیز گفت: برای کارگردانی چه در حوزه سینما و چه در حوزه تلویزیون ابتدا باید جایی را پیدا کنید که شما را از نظر مادی و معنوی حمایت کند. درحالیکه این حمایت وجود ندارد و ما باید دایما بنشینیم تا کسی ما را برای بازی دعوت کند و من در حال حاضر دو فیلمنامه دارم که منتظرم تصویب شوند. 
وی که این روزها در حوزه تلویزیون کم کار است، گفت: آخرین بار سال گذشته در سریالی به مناسبت ماه مبارک رمضان بازی کردم و فعلا هم کارهای تولیدی کم هستند و هم دعوت به کارها کاهش یافته است.
این بازیگر در پایان اظهار کرد: امیدواریم انتخاب نقش ها برای آثار به گونه ای باشد که به همه کار برسد. همه کسانیکه عضو خانواده سینما و تلویزیون هستند باید مشغول به کار شوند اما ظاهرا کارها این روزها نوبتی است و ما فعلا در نوبت هستیم.

منبع: مهر

اضافه کردن دیدگاه جدید