شماره مطلب : 13411
زمان انتشار : 94/5/12 - 08:06 2015/8/3
آوینی فیلم - پرویز شیخ طادی کارگردان سینما در پی انتصاب محمد حسین نیرومند به عنوان مدیر عامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس خواستار ارتباط دو سویه بیشتر مدیر عامل جدید انجمن با سینماگران حوزه انقلاب و دفاع مقدس شد.

تأکید «شیخ طادی» بر تعامل بیشتر مدیر عامل جدید انجمن سینمای دفاع مقدس با فیلمسازان انقلابی

آوینی فیلم - پرویز شیخ طادی کارگردان سینما در پی انتصاب محمد حسین نیرومند به عنوان مدیر عامل انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس خواستار ارتباط دو سویه بیشتر مدیر عامل جدید انجمن با سینماگران حوزه انقلاب و دفاع مقدس شد.

این فیلمساز ضمن تبریک انتصاب محمد حسین نیرومند گفت: مطمئن هستم که برخی مشکلات  موجود در انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس قابل حل است و توسط آقای نیرومند به راحتی مرتفع می شود اما برخی مشکلات هم ساختاری هستند و تغییر آنها زمان بر است.
وی افزود: ما ضمن قدردانی از زحمات آقای شرف الدین برای آقای نیرومند آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم اولین اقدام  ایشان برطرف کردن بروکراسی  اداری موجود در انجمن دفاع مقدس باشد و ایشان با فیلمسازان تعامل بیشتتری داشته باشند.
کارگردان فیلم «روزهای زندگی» به صحبت هایش افزود: من آرزو می کنم با انتصاب ایشان روند تولید فیلم ها وخواندن فیلم نامه ها سرعت بیشتری پیدا کند و مراحل اداری امور مربوط به فیلمسازان در این انجمن کوتاهتر شود.
وی ادامه داد: اینکه هر ساله فقط به مناسبت ماه رمضان و ضیافت افطار همدیگر را ببینیم و حرفهایمان را بزنیم خوب نیست؛ لذا می شود  با فواصل بسیار کمتری، جلساتی با سینماگران حوزه انقلاب و دفاع مقدس برگزار کرد و این جلسات تریبون آزادی برای آنان باشد تا بتوانند وضعیت موجود و آینده سینمای دفاع مقدس را مورد بررسی قرار دهند و به تبادل نظرات بپردازند.
این کارگردان در بخش دیگری از صحبت خود گفت: اگر قرار است ما سینماگران سالی یک بار همیدیگر را بینیم و هیچ ارتباط و تعاملی نداشته باشیم پس توقع نباید داشت که مشکلات حل شده و سوتفاهم ها برطرف شود.
وی اضافه کرد: به نظر من برگزاری مداوم جلسات میان سینماگران انقلابی با مدیر عامل انجمن بسیار راهگشاست و باعث می شود مشکلات، فرسوده و فرسایشی نشوند و از این طریق مانع از بروز فاجعه در خصوص تولید آثار سینمایی در عرصه دفاع مقدس شد. 
کارگردان شکارچی شنبه خاطر نشان ساخت: متاسفانه در حال حاضر ارتباطات به گونه ای شده که ما مجبوریم حرفهایمان را از طریق رسانه بزنیم و این مسیر ناصحیح باید حداقل در خصوص مدیر عامل انجمنی که متولی سینمای انقلاب است وجود نداشته باشد.
شیخ طادی گفت: ما به این امر واقفیم که مکالمه از طریق رسانه به هیچ عنوان مشکلات را از میان بر نمی دارد و اتفاقا فاصله ها را هم بیشتر می کند؛ حتی ممکن است در جابجایی و انتقال صحبت ها مشکلات بوجود بیاید و این خود مایه اختلاف خواهد بود؛ اما با برخی رفتارهایی که از مدیران دیده ایم بهترین ابزار برای انتقال سخن در حال حاضر رسانه ها هستند.

اضافه کردن دیدگاه جدید