شماره مطلب : 13785
زمان انتشار : 94/6/23 - 08:17 2015/9/14
آوینی فیلم - با جایزه ای که مریلا زارعی از هفدهمین جشن خانه سینما برای “شیار۱۴۳” نرگس آبیار گرفت جمع جوایزش رسمی اش برای این فیلم به عدد ۵ رسید.

چه برکتی داشت “شیار۱۴۳” برای مریلا زارعی…

آوینی فیلم - با جایزه ای که مریلا زارعی از هفدهمین جشن خانه سینما برای “شیار۱۴۳” نرگس آبیار گرفت جمع جوایزش رسمی اش برای این فیلم به عدد ۵ رسید.

به گزارش آوینی فیلم ، سینماژورنال نوشت:  سیکل موفقیتهای زارعی برای بازی در این فیلم از جشنواره سی و دوم فیلم فجر و دریافت سیمرغ بهترین بازیگر زن آغاز شد.

به دنبال آن نیز در اغلب جشن و جشنواره های داخلی که "شیار۱۴۳” حاضر بود از جشنواره مقاومت تا جشن انجمن منتقدان مریلا برنده جایزه بهترین بازیگری شد.

از آن طرف در جشنواره آسیاپاسیفیک استرالیا نیز زارعی چنین موفقیتی را تجربه کرد و جمعه شب نیز با دریافت تندیس بهترین بازیگری جشن خانه سینما این سیکل پایان یافت.

سکوت ابتدایی…

این موفقیت بی سابقه برای زارعی در شرایطی رخ داد که در موقعیتی ابزورد نام "شیار۱۴۳” در فهرست اولیه فیلمهایی که برای بخش مسابقه جشنواره سی و دوم معرفی شده بودند، نبود و البته در آن موقعیت زمانی زارعی کاملا در سکوت به سر برد.

با این حال در نهایت فیلم به بخش مسابقه وارد شد و البته نمایش در کاخ جشنواره ورق را به سود صاحبان اثر برگرداند.

ماهی سیاهی که مورد توجه قرار نگرفت

زارعی بعد از "شیار۱۴۳” در فیلمی به نام "ماهی سیاه کوچولو” بازی کرد که سال قبل در جشنواره به نمایش درآمد اما نه تنها مورد توجه مخاطبان قرار نگرفت که منتقدان هم اثر را پایین تر از استانداردهای مدیوم سینما دانستند.

 

منبع: جوان

اضافه کردن دیدگاه جدید