شماره مطلب : 14768
زمان انتشار : 94/8/27 - 15:48 2015/11/18
آوینی فیلم - هيجان انگيزترين و بي شك از نظر من بهترين، ساخت يافته ترين، نفس گير ترين اثر حاتمي كيا را دوباره در كنارش هستم.
⭕️یادداشت متفاوت کارن هماینوفر درباره بادیگارد؛

زیباترین موسیقی سینماییم را برای بهترین تولید حاتمی کیا ساخته ام

آوینی فیلم - هيجان انگيزترين و بي شك از نظر من بهترين، ساخت يافته ترين، نفس گير ترين اثر حاتمي كيا را دوباره در كنارش هستم.

به گزارش آوینی فیلم ، کارن همایونفر، آهنگساز مشهور سینما، درباره فیلم بادیگارد، جدیدترین ساخته حاتمی کیا نوشت:
بعد از اين همه سال دوستي و كار مشترك ،زيباترين،خوش ساخت ترين ، هيجان انگيزترين و بي شك از نظر من بهترين، ساخت يافته ترين، نفس گير ترين اثر حاتمي كيا را دوباره در كنارش هستم. شك نكنيد زيباترين موسيقي اي كه در سينما ساخته ام و لحظه به لحظه ، نت به نت آن را با عشق و هيجان مينويسم. حاتمي كيا با يك پرويز پرستويي تكرارنشدني با بازگشت به اوجي غريب از مريلا زارعي درخشان و امير آقايي حيرت انگيز و بابك حميديان متفاوت و فيلمبرداري باشكوه محمود كلاري دوست قديمي و گروهي بي نظير امسال قلب هايتان را تسخير خواهد كرد.
شك نكنيد حتي ثانيه اي شك نكنيد. از شما چه پنهان با عشق مينويسم و ترس. ميترسم يك نت يك ساز يك رنگ آميزي يك احساس يك ملودي يك تركيب بندي يك لحظه يك فريم از بقيه كه در اوج هستند كم بياورم. باديگارد حاتمي كيا را اصلا اصلا اصلا به هيچ قيمتي از دست ندهيد و دعا كنيد من هم وصل بشم به كائنات. خداوند ازين فرشته هاي موسيقي جادويي را يك تير و كمان جادويي بدهد و تيري شليك كنند به ما شايد موسيقي م مثل اين دلنوشته تصويري نسل من جادويي شود.
 

منبع: رجا

اضافه کردن دیدگاه جدید