شماره مطلب : 15066
زمان انتشار : 94/9/14 - 13:11 2015/12/5
آوینی فیلم _  مدیر شبکه مستند سیما از نادر طالب زاده مستندساز شناخته شده عیادت و با وی گفتگو کرد.

مدیر شبکه مستند از نادر طالب زاده عیادت کرد/خاطره دیدار با رهبری

آوینی فیلم _ مدیر شبکه مستند سیما از نادر طالب زاده مستندساز شناخته شده عیادت و با وی گفتگو کرد.

امیر تاجیک مدیر شبکه مستند، علیرضا نوروزی مدیر مالی و محمود زنگنه رییس دفتر مدیر شبکه و مشاور وی با حضور در منزل نادر طالب زاده از وی عیادت کردند.
تاجیک برای وی که اخیرا به دلیل نارسایی قلبی در بیمارستان بقیه الله بستری بود، آرزوی سلامتی و بقای عمر کرد و از او خواست پس از بهبودی و به دست آوردن سلامتی کامل شبکه مستند را از نظرات و رهنمودهای خود بی بهره نگذارد.
طرح راه اندازی شبکه‌ای با مستندهای انتقادی در محضر مقام معظم رهبری
طالب زاده نیز در این دیدار ضمن تشکر از مدیران شبکه مستند، با اشاره به ملاقاتی که هنرمندان و مستندسازان پیش از تاسیس این شبکه با مقام معظم رهبری داشتند، یادآور شد: در آن دیدار، این موضوع را با حضرت آقا مطرح کردم که جای یک شبکه برای تولیدات مستند خالی است؛ مستندهایی که به انتقاد از وضع موجود بپردازد و رویکرد تولیدات آن انتقادی باشد.
وی تأکید کرد: در آن دیدار خدمت مقام معظم رهبری گفتم این شبکه باید بتواند با نشان دادن کاستی ها و مشکلات، به مرتفع شدن مسائل در جامعه کمک کند. رهبری نیز از این موضوع استقبال کردند و پس از آن بود که مهندس ضرغامی دستور راه اندازی شبکه مستند را صادر کرد.
نادر طالب‌زاده از اعضای شورای اتاق فکر شبکه مستند سیما، متولد ۱۳۳۲، تهیه‌کننده، مجری برنامه‌های تلویزیونی و مستند ساز است و این روزها برنامه «عصر» با اجرای او از تلویزیون پخش می‌شود.

منبع: فارس

اضافه کردن دیدگاه جدید