شماره مطلب : 16509
زمان انتشار : 95/2/13 - 15:19 2016/5/2
امیرحسین عسگری گفت: ما در «بدون مرز» کار عجیب و غریبی نکردیم، فقط یک فیلم معمولی ساختیم که شاید فقط ساختارش متفاوت باشد.
امیرحسین عسگری :

«بدون مرز» عجیب و غریب نیست

امیرحسین عسگری گفت: ما در «بدون مرز» کار عجیب و غریبی نکردیم، فقط یک فیلم معمولی ساختیم که شاید فقط ساختارش متفاوت باشد.

مراسم اکران خصوصی فیلم «بدون مرز» به کارگردانی امیرحسین عسگری و تهیه کنندگی مجتبی امینی در موزه سینما با حضور عوامل فیلم، برخی از سینماگران و اهالی رسانه برگزار شد.
در این مراسم کارگردان فیلم اظهار داشت: ما کار عجیب و غریبی نکردیم، فقط یک فیلم معمولی ساختیم که شاید فقط ساختارش متفاوت باشد، امیدوارم بتوانیم نظر مخاطبان را جلب کنیم.
عسگری در ادامه از عوامل فیلم برای معرفی خواست روی صحنه بیایند که در این میان از ابوالفضل جلیلی به خاطر مشاوره دادن در ساخت فیلم قدردانی کرد و گفت که عاشق آثار او است.
در ادامه ابوالفضل جلیلی گفت: زمانی که فیلم «حافظ» را ساختم، خیلی ها می گفتند چطور حافظ را ساختی که من در جواب می گفتم او من را ساخت نه من او را. در فیلم «بدون مرز» نیز قصد مشاوره داشتم اما خیلی چیزها از عسگری یاد گرفتم.
در این مراسم هنرمندانی چون شهرام شاه حسینی،شقایق فراهانی، علیرضا تابش، بهروز افخمی، سید جمال ساداتیان، مرتضی رزاق کریمی، سعید آقاخانی، حسین مهری، مجید صالحی،بهرنگ علوی، لیندا کیانی، متین ستوده، امیراحمد انصاری، سام نوری و شایسته ایرانی حضور داشتند.

منبع: بانی فیلم

اضافه کردن دیدگاه جدید