شماره مطلب : 1674
زمان انتشار : 92/7/27 - 14:08 2013/10/19
نکته جالب توجه درباره آنونس فيلم، استفاده از موسيقي ترانه «پيچك» ابراهيم حامدي است. ترانه اي که اتفاقا قبل از انقلاب در فيلم «بوي گندم» استفاده شده و همين خواننده نيز يکي از نقش هاي اصلي آن را بازي کرده بود.
«نازنين» در گروه عصرجديد اکران مي شود

موسیقی آنونس فیلم «نازنین» حاشیه ساز شد!

نکته جالب توجه درباره آنونس فيلم، استفاده از موسيقي ترانه «پيچك» ابراهيم حامدي است. ترانه اي که اتفاقا قبل از انقلاب در فيلم «بوي گندم» استفاده شده و همين خواننده نيز يکي از نقش هاي اصلي آن را بازي کرده بود.

به گزارش «آوینی فیلم»فیلم تازه مهدی گلستانه که تهیه کنندگی آن را حسین فرحبخش به عهده دارد قرار است بعد از فیلم بشارت به یک شهروند هزاره سوم در گروه عصر جدید اکران شود. «نازنین» به نویسندگی جواد ستودی‌نیا و تهیه کنندگی مؤسسه سینمایی «پویا فیلم» جلوی دوربین احمد احمدی به عنوان مدیر فیلمبرداری قرار گرفته است.
فیلم «نازنین» در ژانر اجتماعی تولید خواهد شد .در «نازنين» که به تازگي پروانه نمايش گرفته بازيگراني چون پژمان بازغي، مجيد صالحي، سحر قريشي، آتيلا پسياني، امير حسين آرمان، مصطفي طاري و آرش تاج ايفاي نقش کرده اند.
اين فيلم داستان زندگي جواناني است كه به دليل ركود اقتصادي و توقف كار كارخانه ها در شهر هاي خود به تهران مراجعه كرده اند و درگير اتفاقاتي مي شوند. ظاهرا قرارداد اکران اين فيلم در گروه عصرجديد بسته شده و قرار است بعد از پايان اکران «بشارت به يک شهروند هزاره سوم» روي پرده برود. طبق برنامه ريزي انجام شده «نازنين» بعد از دهه محرم اکران عمومي خواهد شد.
عبدالله علیخانی در مورد اکران فیلم نازنین در جشنواره گفت: به احتمال قوی این فیلم سینمایی پیش از جشنواره سی و دوم فجر اکران می شود و من و حسین فرح بخش تصمیمی برای اکران آن در جشنواره سی و دوم نداریم.
هم اکنون پخش آنونس هاي فيلم در سينماهاي مختلف به عنوان برنامه آينده آغاز شده است. نکته جالب توجه درباره آنونس فيلم، استفاده از موسيقي ترانه «پيچك» ابراهيم حامدي است. ترانه اي که اتفاقا قبل از انقلاب در فيلم «بوي گندم» استفاده شده و همين خواننده نيز يکي از نقش هاي اصلي آن را بازي کرده بود. موسيقي اين ترانه در بيشتر زمان آنونس فيلم «نازنين» استفاده شده است.
لازم به ذکر است تهیه کنندگی این فیلم سینمایی به طور مشترک توسط عبدالله علیخانی و حسین فرح بخش صورت می گیرد.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید