شماره مطلب : 17457
زمان انتشار : 95/5/12 - 07:36 2016/8/2
آوینی فیلم - بنیاد سینمایی فارابی با انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایران تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

بنیاد سینمایی فارابی با انجمن سینمای دفاع مقدس و کانون پرورش فکری تفاهم‌نامه امضا کرد

آوینی فیلم - بنیاد سینمایی فارابی با انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایران تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

بنیاد سینمایی فارابی با انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایران در زمینه نگارش فیلمنامه و تولید فیلم سینمایی تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد. این تفاهم‌نامه‌ها در نشستهای جداگانه‌ای با حضور مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی و مدیران انجمن سینمای دفاع مقدس و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به امضا رسیده است.
در این راستا و بر اساس تفاهم‌نامه، بنیاد سینمایی فارابی با انجمن سینمای دفاع مقدس در تولید فیلمنامه‏‌هایی با موضوع دفاع مقدس، پایداری و مقاومت، انقلاب اسلامی و تهاجم فرهنگی تحت نظارت شورایی مشترک بر جریان تحقیق و نگارش و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در تولید فیلم‏هایی با موضوعیت کودک و نوجوان با محوریت سبک زندگی و حفظ کیان خانواده همکاری خواهد کرد. این دو تفاهم‏‌نامه که از سال گذشته مقدمات آنها مهیا شده بود به تازگی به امضا رسیده است.
همچنین در ابتدای امسال نیز بنیاد سینمایی فارابی تفاهم‌‏نامه‌ای با موسسه فرهنگی دینی «مفید» قم منعقد کرده است که هدف آن تولید فیلمنامه مشترک با  برجسته‌سازی مضامین و موضوعات دینی و گسترش مفاهیم اخلاقی و تجلی آن در فیلمنامه‏‌های سینمایی است.

 
منبع: تسنیم

اضافه کردن دیدگاه جدید