شماره مطلب : 18370
زمان انتشار : 95/10/16 - 11:54 2017/1/5
آوینی فیلم - بازیگر فیلم «چراغ‌های ناتمام» اظهار امیدواری کرد: اتفاقات خوبی برای این فیلم در جشنواره‌ی فجر پیش‌ بیاید.
علیرضا استادی مطرح کرد:

امیدوارم برای «چراغ‌های ناتمام» اتفاق خوبی بیفتد

آوینی فیلم - بازیگر فیلم «چراغ‌های ناتمام» اظهار امیدواری کرد: اتفاقات خوبی برای این فیلم در جشنواره‌ی فجر پیش‌ بیاید.

فیلم سینمایی «چراغ‌های ناتمام» از آثار متقاضی برای جشنواره سی و پنجم فیلم فجر است و گفته می‌شود که اثری قصه‌گو بوده که روایتی امروزی از جامعه ایرانی دارد.

در این فیلم که توسط مصطفی سلطانی ساخته شده است، علیرضا استادی به ایفای نقش می‌پردازد.
علیرضا استادی طی گفت‌وگویی درباره چگونگی پذیرش نقش در فیلم «چراغ‌های ناتمام» و نحوه ارتباط با اعضای گروه گفت: «هنگامی که دوستان برای حضور در فیلم «چراغ‌های ناتمام» با بنده تماس گرفتند با توجه به دغدغه و عشقی که در آن‌ها برای ساخت فیلمی خوب وجود داشت، اعلام آمادگی کردم و خوشبختانه در زمان تولید هم بدون هرگونه حاشیه‌ای و در کمال احترام این همکاری انجام شد. در ساخت این فیلم همه بچه‌های گروه همدل بودند تا کار درستی را تولید کنند و آقای سلطانی با وجود جوانی، برای ساخت این فیلم خیلی حرفه‌ای کار کرد.»
این بازیگر در خصوص ویژگی‌های فیلمنامه و نقشی که در فیلم «چراغ‌های ناتمام» عهده‌دار بوده، عنوان کرد: «فیلمنامه را خواندم و برایم ویژگی‌های نقشی که داشتم، خیلی دلنشین بود. شاید مشابه این نقش را پیش از این هم بازی کرده بودم اما در این فیلم کاراکتری که من بازی می‌کنم، مقداری متفاوت است. از این جهت که در عین این که آدم لوطی و مردمداری است اما در جاهایی به شیوه خودش رفتار می‌کند و شاید انسان باتقوایی است که می‌خواهد خود را با جهان امروز مطابقت دهد و برای همین درباره برخی مسائلی که «جلال» خیلی در آن تعصب دارد، این شخصیت کوتاه می‌آید.»
علیرضا استادی در پاسخ به این که در اجرای نقش مواردی را هم به کارگردان پیشنهاد داده است، عنوان کرد: «با توجه به این که کارگردان خیلی اشراف به فیلم داشت و همه جزئیات را کاملا بلد بود موردی نبوده که بخواهم پیشنهاد دهم. اما همکاری برای بهتر شدن نقش همیشه وجود دارد و اگر در هر فیلمی موردی به ذهنم برسد که به بهتر شدن کار کمک کند، حتما پیشنهاد می‌دهم. ما در فیلم «چراغ های ناتمام» با توجه به مدیریت بخش تولید و همراهی آقای امینی به عنوان تهیه‌کننده مشکلی ندیدیم و همه چیز طبق آن چه در نظر داشتیم، دنبال شد.»
علیرضا استادی که چندی پیش فیلم «متولد 65» را در اکران داشت، درباره شخصیت‌پردازی نقشی که در فیلم «چراغ‌های ناتمام» بازی کرده است، عنوان کرد: «من در این فیلم نقش یک آدم مردمدار را بازی می‌کنم که اهل مراوده با اطرافیان است و من این ویژگی را دوست دارم که در نقش‌هایم داشته باشم. البته نقش آدم‌های دیگری را هم داشته‌ام، مانند کاراکتری که در فیلم «من» بازی کردم و یا فیلم «جاودانگی» که در حال اکران است. در فیلم «چراغ های ناتمام» هم سعی کردم براساس آن چه گروه سازنده از من می‌خواهد در خدمت‌شان باشم و امیدوارم در بازیگری موفق شده باشم و مردم بعد از تماشای فیلم این قضاوت را خواهند داشت.»
بازیگر فیلم «چراغ‌های ناتمام» افزود: «جشنواره فیلم فجر نزدیک است و همه منتظر فیلم‌های امسال هستند و امیدوارم که برای فیلم «چراغ‌های ناتمام» هم اتفاقات خوبی پیش بیاید و فیلم دیده شود.»

منبع: ایسنا

اضافه کردن دیدگاه جدید