شماره مطلب : 18455
زمان انتشار : 95/10/22 - 15:40 2017/1/11
مصطفی سلطانی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان:

«چراغ‌های ناتمام» ماحصل 12 سال فعالیت کارگردان در سینما

آوینی فیلم- مصطفی سلطانی کارگردان فیلم «چراغ های ناتمام» گفت: همه تلاش ما این بود که به اندازه خودمان فیلمی درخور شعور مخاطب تولید کنیم

مصطفی سلطانی کارگردان سینما و فیلم سینمایی «چراغ‌های ناتمام» که توانسته به بخش اصلی سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر راه پیدا کند در خصوص نقطه قوت این فیلم گفت: حدود یک سال و نیم روی فیلمنامه کار کردیم تا در دکوپاژ، میزانسن، بازی بازیگران و...اتفاق خوبی رخ دهد و همه تلاش ما این بود که به اندازه خودمان فیلمی درخور شعور مخاطب تولید کنیم.
وی با اشاره به حرف اصلی «چراغ‌های ناتمام» عنوان کرد: این فیلمی درون گرا و روایت زندگی نویسنده‌ای است که در کل فیلم تلاش می‌کنیم داخل ذهن و زندگی‌اش کنکاش کنیم و به شخصیت‌ها به نحوی پرداختیم که هرکس فیلم را می‌بیند حداقل بخشی از خودش را در آن پیدا کند و درک کنند در هر شرایطی حاضر نشوند هرکاری انجام دهند.
این کارگردان درباره استفاده از لوکیشن‌های خاص در پیشبرد قصه فیلم اظهار داشت: زیاد دنبال جای بکر و خاصی نبودیم یک بخشی از قصه کنار خط آهن میگذرد که در شمال کشور انتخاب کردیم و مابقی فیلمبرداری در تهران بود. این کارگردان از جایگاه «چراغ‌های ناتمام» در زندگی هنری‌اش عنوان کرد: به هرحال حدود دوازده سال است که در سینما در بخش تولید و کارگردانی فیلم کوتاه فعالیت داشتم و این اثر ماحصل تمام فعالیت‌های من در سینماست و در اصل موضوع این فیلم دغدغه شخصی من بود.
سلطانی خاطرنشان کرد: امیدوارم همانطور که هیات انتخاب جسورانه فیلم‌ها را انتخاب کردند هیات داوران نیز جسورانه کار خود را انجام دهند تا شاهد اتفاقات خوبی باشیم، من از اینکه فیلمم انتخاب شده خوشحالم و اگر هم انتخاب نمی‌شد ناراحت می‌شدم و فکر می‌کنم انتخاب مقوله‌ای سلیقه‌ای است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اضافه کردن دیدگاه جدید