شماره مطلب : 18474
زمان انتشار : 95/10/25 - 14:47 2017/1/14
آوینی فیلم- حمید لولایی با حضور در آخرین قسمت برنامه «دورهمی» از خاطراتش با مهران مدیری در «ساعت خوش» گفت و درباره همکاری‌های متعددش با رضا عطاران توضیح داد
در آخرین برنامه «دورهمی»

حمید لولایی از یتیم شدنش به دست رضا عطاران گفت

آوینی فیلم- حمید لولایی با حضور در آخرین قسمت برنامه «دورهمی» از خاطراتش با مهران مدیری در «ساعت خوش» گفت و درباره همکاری‌های متعددش با رضا عطاران توضیح داد

 آخرین قسمت این سری از مجموعه «دورهمی»، شبانگاه جمعه 24 دی با حضور حمید لولایی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون از شبکه نسیم روی آنتن رفت. این بازیگر درباره شروع کار حرفه‌ای خود گفت: «سال 60 در تئاتر کارم را با رضا ژیان شروع کردم، چند سال بعد، یک فیلم بد هم بازی کردم. تازه ازدواج کرده بودم و به خانم گفتم برویم فیلم را ببینم و آبرویم رفت.»
او ادامه داد: «سپس برای «سربداران» دو سکانس بازی کردم و آقای نجفی از من خوشش آمد ولی آن نقش هم هیچ وقت پخش نشد. بعد 9 سال بیکار بودم، تا اینکه در مجله «فیلم»، آگهی استخدام مدیر سینما را دیدم و به عنوان مدیر سینما آزادی انتخاب شدم. اما مدتی بعد، توسط علی عمرانی به پروژه «ساعت خوش» شما معرفی شدم.»
لولایی درمورد همکاری‌های متعددش با عطاران و آقاخانی توضیح داد: «عطاران راهنمای من در کار طنز بود و خوب توانست از من استفاده کند و در کارهای مشترک به هم عادت کردیم و مثل یک خانواده در کنار هم بودیم. الان که عطاران در سینما می‌درخشد و در تلویزیون نیست، من یتیم شدم.»
او درباه افسردگی‌اش بعد از بازی در یک نقش توضیح داد: «نقش خشایار بود، حدود یک سال و نیم بود که لرزه داشتم و تاثیر روحی زیادی روی من گذاشت.»
لولایی درخصوص شباهتش به رییس جمهور گفت: «البته ما گریمور‌های خیلی خوبی در کشور داریم که همه را می‌توانند شبیه ایشان درست کنند ولی من کار کم‌تری می‌برم و به این موضوع افتخار می‌کنم.»
این بازیگر در پایان از رویایی که دارد، گفت: «آرامش، دوست دارم کارهای بچه‌هایم و جوانان را ببینم و این آرامش را نظام و دولت برایمان فراهم کنند تا ما سکته نکنیم.»

منبع: خبر آنلاین

اضافه کردن دیدگاه جدید