شماره مطلب : 18652
زمان انتشار : 95/12/3 - 17:24 2017/2/21
آوینی فیلم - پرویز پرستویی نوشت:حمید فرخ نژاد عزیز، انتقادت را درمورد مسعود فراستی خواندم. بماند که از چندسال پیش به شکل های مختلف در مورد مسعود فراستی، در دنیای مجازی، مصاحبه ها، و حتی در رسانه حرف زدم.

متن آتشینی که پرویز پرستویی برای فراستی نوشت!

آوینی فیلم - پرویز پرستویی نوشت:حمید فرخ نژاد عزیز، انتقادت را درمورد مسعود فراستی خواندم. بماند که از چندسال پیش به شکل های مختلف در مورد مسعود فراستی، در دنیای مجازی، مصاحبه ها، و حتی در رسانه حرف زدم.
متن آتشینی که پرویز پرستویی برای فراستی نوشت.
پرویز پرستویی در اینستاگرام خود چنین نوشت:
«از ماست که بر ماست
حمید فرخ نژاد عزیز، انتقادت را درمورد مسعود فراستی خواندم.
بماند که از چندسال پیش به شکل های مختلف در مورد مسعود فراستی، در دنیای مجازی، مصاحبه ها، و حتی در رسانه حرف زدم.
ولی دریغ از اینکه کسی حمایت کرده باشد، چه اهالی تاثیرگذار و صاحب نام سینما و چه مسئولین.
بنابراین الان خیلی تعجب نمی کنم که تصمیم گیری در خصوص این سینمای مظلوم، به مجلس کشیده شود، و وقت و انرژی و سرمایه عزیزانی چون شما ودیگر همکاران به هدر رود.
درصورتی که مسعود فراستی خود جزو کسانی است که باید پرونده گذشته وحالش مورد بررسی قرار گیرد.
امیدوارم به منتقدین شریف وتاثیر گذار بر نخورد، ولی مسعود فراستی صرف چند تا کتاب خواندن و تدریس و فیلم های خارجی دیدن، صلاحیت نقدکردن آثار سینمایی را ندارد، آن هم در رسانه ملی.
بهروز افخمی هم که بماند،مغازه دو نبش خوبی برای خود باز کرده.
بارها با بودجه بیت المال به منافع خوبی رسیده، بدون اینکه نقشی در تاثیرگذاری سینما داشته باشد.
نمونه اش میرزا کوچک خان استاد ناصرتقوایی، که بعد از کنار زدنش به ایشان رسید، فیلم سینمایی جهان پهلوان تختی که بعد از زنده یاد علی حاتمی باز به ایشان رسید، چهارسال نماینده مجلس شدن بی فایده و نهایتا ساخت فیلم سینمایی فرزند صبح که با بودجه کلان که اصلا دیده نشد. ولی از درآمد هنگفتش بهروز افخمی بی نصیب نماند.
و بعد از درآمد بودجه فیلم ذکر شده، به کانادا رفت و فیلم سینمایی ساخت و باز دیده نشد.
واکنون هم به گفته خودش قرار است، پروژه به قول خودش سنگین فاجعه شهدای پلاسکو را راه بیاندازد.
عجب لقمه چربی!
حال با این اوصاف چطور رسانه ملی یک برنامه سینمایی را بعهده ایشان گذاشته و مسعود فراستی مثلا منتقد معلوم الحال قرار است ناجی سینما باشد.
آن هم آنقدر پروبال گرفته که به خودش اجازه میدهد با قضاوت های نابجا و با الفاظ رکیک و هتاکی به هنرمندان به نقد سینما و دست اندرکارانش بپردازد و بهروز افخمی هم در کنارش لبخند بزند.
متاسفانه این دوتن سراپا عقده ای وکینه توز، باحمایت مسئولین رسانه ملی خر خود را سوار شده ومی تازند، ولی نمی دانند که حتی مردم عزیزغیر سینمایی هم اینها را منفور می خوانند.
بازهم امیدوارم مسئولینی که دغدغه فرهنگ دارند تجدید نظری در خصوص این برنامه سینمایی کرده و از افراد لایق در این برنامه استفاده نمایند»
 
 
منبع: فردا

اضافه کردن دیدگاه جدید