شماره مطلب : 18788
زمان انتشار : 95/12/24 - 16:19 2017/3/14
آوینی فیلم:  شماره 467 نشریه سینما رسانه ویژه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر منتشر شد. در این شماره می توان تحلیل محتوایی و ساختاری کلیه آثار جشنواره فیلم فجر را مشاهده کرد.

شماره 467 نشریه سینما رسانه منتشر شد

آوینی فیلم: شماره 467 نشریه سینما رسانه ویژه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر منتشر شد. در این شماره می توان تحلیل محتوایی و ساختاری کلیه آثار جشنواره فیلم فجر را مشاهده کرد.

آوینی فیلم: شماره 467 نشریه سینما رسانه ویژه جشنواره فیلم فجر منتشر شد. در این شماره که به تازگی منتشر شده است، تحلیل محتوایی و ساختاری کلیه آثار جشنواره فیلم فجر در بخش های «سودای سیمرغ» و «چشم انداز سینمای ایران» را می توان مطالعه کرد.
در گزارش تحلیلی جشنواره سی و پنجم فیلم فجر با عنوان «روح نهیلیسم بر جان سیمرغ!» می توان به شکلی تحلیلی به بررسی همه اتفاقات رخ داده در 10 روز جشنواره فیلم فجر نظر دوخت و تحلیل 44 اثر این دوره را به لحاظ مضامین به کار رفته به تفکیک و با نگاهی کارشناسانه ملاحظه کرد. نگارنده در این یادداشت با تفکیک اندیشه های مختلفی که می توان در لایه های زیرین آثار جشنواره یافت به سراغ دسته بندی آثار به تفکیک تفکرات زیستی شخصیت های آثار می رود و با نگاهی مطالعاتی به اعلام نسبت هر بخش از اندیشه نهفته در آثار می پردازد. نگاهی مجزا به 11 فیلم خارج از مسابقه جشنواره سی و پنجم، مطلب دیگری در این نشریه است و مخاطبان می توانند در صفحات دیگر به تفکیک، نقد و تحلیل آثار جشنواره فجر را ملاحظه کنند.
شماره 467 نشریه «سینمارسانه» بسته ای خواندنی برای رسیدن به یک جمع بندی کامل و کارشناسانه درباره کلیات و جزئیات آثار سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر است. علاقمندان می توانند از طریق شماره تماس 22725071 نسبت به تهیه این نشریه اقدام کنند.

اضافه کردن دیدگاه جدید