شماره مطلب : 19241
زمان انتشار : 96/2/19 - 13:53 2017/5/9
آوینی فیلم - علی احمدمحرابی گردآورنده کتاب «۱۳۱۸» معتقد است: منشورسبک زندگی اسلامی در حوزه سیاست، فرهنگ، مدیریت و... را در خاطرات رهبر معظم انقلاب می‌توان مشاهده کرد.

خاطرات رهبرانقلاب منشوری از سبک زندگی اسلامی است

آوینی فیلم - علی احمدمحرابی گردآورنده کتاب «۱۳۱۸» معتقد است: منشورسبک زندگی اسلامی در حوزه سیاست، فرهنگ، مدیریت و... را در خاطرات رهبر معظم انقلاب می‌توان مشاهده کرد.

علی احمدمحرابی نویسنده کتاب ۱۳۱۸ گفت : این اثر شامل خاطراتی از رهبر معظم انقلاب از سال ۱۳۵۸ الی ۱۳۹۵ است که در محافل، نشست‌ها و دیدارها با اقشار مختلف جامعه بیان کرده‌اند گردآوری شده است، سپس خاطرات به دسته‌بندی‌های منظمی از ابتدای دوران کودکی، نوجوانی، اوضاع خانواده و... آماده شده و تا دوران رهبری و مرجعیت ایشان را شامل می‌شود.وی ادامه داد: ترتیب فصول این اثر شامل مواردی چون خانواده و دوران کودکی و نوجوانی تحصیلات، امام خمینی (ره)، مبارزات، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، پای درس اخلاق، ریاست جمهوری، رهبری و مرجعیت و بخشی با عنوان شخصیت‌ها است که محتوای آن عبارت است از خاطراتی که رهبر انقلاب با شخصیت های مختلف و برجسته داشته اند.محرابی در مورد نام‌گذاری این اثر خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه سال تولد رهبر انقلاب ۱۳۱۸ است این کتاب نام گذاری شد تا این سال به عنوان یک نماد برجسته در ذهن عموم مردم جای گیرد.این نویسنده در خصوص ویژگی‌های بارز این اثر گفت: بارزترین ویژگی این اثر مینیمال بودن خاطرات است که باعث می‌شود خواننده خسته و بی‌حوصله نشود چرا که خاطرات از زبان رهبر انقلاب  بیان شده و دارای جذابیت خاصی برای مخاطب است.وی ادامه داد: در طراحی این کتاب سعی شده تا از تیم طراح و گرافیست خبره‌ای برای استفاده شود تا برای رده ی سنی کودکان، نوجوانان و ... نیز جذابیت داشته باشد.محرابی در پایان گفت: به زودی یک نسخه از این اثر را به رهبر معظم انقلاب تقدیم خواهم کرد و امیدوارم مورد توجه ایشان قرار گیرد.این اثر در قطع رقعی با ۵۲۴ صفحه، تیراژ ۲۰۰۰ نسخه و با قیمت ۲۴۰۰۰ تومان توسط موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر و به صورت ویژه در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه می‌شود.

منبع: مهر

اضافه کردن دیدگاه جدید