شماره مطلب : 19775
زمان انتشار : 96/3/23 - 09:43 2017/6/13
آوینی فیلم - فرهاد بشارتی به آخرین برنامه ماه تمام قبل از شبهای قدر می آید

گیل خان محله گل و بلبل به«ماه تمام» می‌آید

آوینی فیلم - فرهاد بشارتی به آخرین برنامه ماه تمام قبل از شبهای قدر می آید

هفدهمین برنامه «ماه تمام» در 22 خرداد ماه در حالی میزبان احمد کربلایی و مصطفی یگانه از خواننگان جوان کشورمان، فرهاد بشارتی (بازیگر)، دکتر پیمان برومند (جراح گوش و حلق و بینی) و حجت الاسلام مهدی دهقان (کارشناس بخش همسفر و مستند ساز) خواهد بود که آخرین برنامه خود قبل از شبهای قدر را به روی آنتن دارد.این برنامه از 23 خرداد به مدت 5 شب در ایام شبهای قدر برنامه نخواهد داشت و از 28 خرداد ادامه این برنامه پخش خواهد شد.

برنامه ماه تمام در بخش مهمانان، میزبان فرهاد بشارتی از بازیگران عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون است. او بازی در عرصه نمایش را از سال 1369 در تئاتر گیلان آغاز کرد. بشارتی سابقه بازی در حدود 23 تئاتر را دارد و 27 سریال تلویزیونی را با کارگردانان خوب و مجموعه سازان داشته و در 13 تله فیلم بازی کرده است و چندین فیلم سینمایی در کارنامه اش دارد. بشارتی در حال حاضر این هنرمند مردمی کشورمان در محله گل و بلبل شبکه دو نقش  پدربزرگ عمو پورنگ (گیل خان) را بازی می‌کند.مهمان بعدی این برنامه، دکتر پیمان برومند متخصص گوش و حلق و بینی است. او اصالتاً اهل اصفهان است و پدرش یکی از پزشکان حاذق و چهره‌های مورد وثوق شهر اصفهان بود و خدمات پزشکی و علمی چشمگیری را به مردم این شهر ارائه داده است. او قریب به 15 سال است که به عنوان پزشک در مناطق مختلف ایران مشغول فعالیت است و در طول سالهای خدمتش، تجربیات بسیاری در مورد بیماران به‌دست آورده است.

حجت الاسلام مهدی دهقان (مستندساز و کارشناس بخش همسفر) مهمان دیگر ماه تمام است تا با بینندگان درخصوص انگیزه ای که باعث شده ایده تهیه مستندهایی همچون همسفر در ذهنشان بوجود بیاید، صحبت کردده و گزارشی از ساخته شدن این مجموعه به مردم بدهد.برنامه «ماه تمام» کاری از گروه خانواده شبکه دو سیما و با مشارکت امور فرهنگی و اجتماعی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و مجموعه تفریحی ورزشی ارم سبز است که در ماه مبارک رمضان، هر شب حوالی ساعت 23:30 به مدت 75 دقیقه به تهیه کنندگی سهیل سلیمانی و مجری طرحی امیر شرافتی مهمان مخاطبان عزیز خواهد بود. اجرای این برنامه را عبدالله روا به عهده دارد.

 
منبع: تسنیم

اضافه کردن دیدگاه جدید