شماره مطلب : 20099
زمان انتشار : 96/4/17 - 09:13 2017/7/8
آوینی فیلم - از روز چهارشنبه فیلم سینمایی «کارگر ساده نیازمندیم» به اکران سینماها اضافه و فیلم‌های سینماها متنوع‌تر شد.

«رگ خواب» به مرز ۲ میلیارد رسید/ «کارگر ساده نیازمندیم» ۲ روزه ۳۰ میلیونی شد

آوینی فیلم - از روز چهارشنبه فیلم سینمایی «کارگر ساده نیازمندیم» به اکران سینماها اضافه و فیلم‌های سینماها متنوع‌تر شد.

 فیلم سینمایی «کارگر ساده نیازمندیم» با مضمون اجتماعی از صبح چهارشنبه در سینماها اکران شد و هم اینک علاوه بر فیلم های کمدی فیلم اجتماعی و خانوادگی نیز در سینماها به نمایش در آمده و با اتمام کنکور سراسری و امتحانات دانشجویان رونقی خوبی برای سینماها پیش بینی می شود. 

حبیب اسماعیلی مدیر عامل دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره اکران فیلم «اکسیدان» گفت: فیلم بدون سالن های حوزه هم اینک 80 سالن در اختیار دارد و به فروش 2 میلیارد و 350 میلیون تومان رسیده است.علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم «نهنگ عنبر سلکشن رویا» به فروش 17 میلیاردو 50 میلیون تومان رسید. «رگ خواب» همچنان با اقبال خوبی مواجه است و به فروش 1 میلیارد و 840 میلیون تومان و «برادرم خسرو» هم به فروش 1 میلیارد و 820 میلیون تومان دست یافته است.غلامرضا فرجی مدیر دفتر پخش و بازاریابی حوزه هنری درباره فروش دو فیلم اکران شده از این دفتر گفت: فیلم «زیر سقف دودی» توانسته در تهران به فروش 1 میلیارد پس از 27 روز نمایش دست یابد و در شهرستان به فروش 450 میلیون تومان رسید. فیلم در روزهای چهار شنبه و پنج شنبه به فروش 70 میلیون رسید. و در کل فروش فیلم 1 میلیارد و 450 میلیون تومان رسیده است.وی ادامه داد: فیلم سینمایی «کارگر ساده نیازمندیم» از صبح چهارشنبه اکران شد و 16 سالن سینما در اختیار دارد و به فروش 30 میلیون توان دست یافته است که پیش بینی می کنیم با اقبال مواجه شود .سعید خانی مدیرعامل دفتر پخش نسیم صبا گفت: فیلم «مادر قلب اتمی» بعد از 5 هفته نمایش به فروش 1 میلیارد و 40 میلیون تومان در تهران و 370 میلیون تومان در شهرستان رسید و فروش فیلم به 1 میلیارد و 410 میلیون تومان رسیده است. 

احمد مختاری مدیر دفتر پخش هدایت فیلم درباره فروش فیلم «ویلایی ها» گفت: این فیلم در تهران 5 سالن سینمادر اختیار دارد و  در تهران به فروش 750 میلیون تومان  در شهرستان به فروش 430 میلیون تومان رسید که کل فروش فیلم به رقم 1 میلیارد و 180 میلیون تومان رسیده است.

براساس سیستم مکانیزه، فیلم «مسلخ» به فروش 8 میلیون و 539 هزار تومان و «مالیخولیا» به 13 میلیون و39 هزار تومان دست یافتند. 

منبع: فارس

اضافه کردن دیدگاه جدید