شماره مطلب : 20999
زمان انتشار : 96/6/20 - 16:49 2017/9/11
آوینی فیلم - موجی از پیام‌های تسلیت و ابراز تاسف از درگذشت دن ویلیامز و تروی جنتری از ستارگان موسیقی کانتری در شبکه‌های اجتماعی آمریکا به راه افتاده است.

موج تسلیت در شبکه‌های اجتماعی برای درگذشت دو خواننده کانتری

آوینی فیلم - موجی از پیام‌های تسلیت و ابراز تاسف از درگذشت دن ویلیامز و تروی جنتری از ستارگان موسیقی کانتری در شبکه‌های اجتماعی آمریکا به راه افتاده است.

دن ویلیامز خواننده موسیقی کانتری آمریکا که برای سبک ساده خواندش موفقیت بزرگی کسب کرده بود جمعه ۸ سپتامبر ۲۰۱۷ در سن ۷۸ سالگی و پس از یک بیماری کوتاه، درگذشت.این خواننده که در تگزاس به دنیا آمده بود و نواختن گیتار را از مادرش آموخت، کارش را سال ۱۹۷۱ به صورت سولو شروع کرد و به رقم شگفت‌انگیز ۱۷ بار شماره یک شدن در موسیقی کانتری دست یافت.ترانه‌های او مانند «زن کولی» و «تولسا تایم» توسط خوانندگانی چون اریک کلاپتون و پیت تاونشند خوانده شد.وی که ابتدای کارش در گروهی دو نفره آواز می‌خواند و بعد گروه را به ۳ نفری گسترش داد، بعد از جدایی از این گروه به شهر خود بازگشت و انفرادی شروع به فعالیت کرد.اولین آهنگ انفرادی وی «باور نمی‌کنی» بود. وی سال ۱۹۷۴ با آهنگ «باید باهم باشیم» در بین ۵ آهنگ برتر سال جای گرفت.سال ۲۰۱۰ نام او وارد تالار مشاهیر موسیقی کانتری شد و در دوران فعالیت خود ۳۵ آلبوم منتشر کرد. ویلیام به عنوان غول مهربان موسیقی کانتری آمریکا شناخته می‌شد.دیگر خواننده‌ای که آمریکا او را از دست داد تروی جنتری خواننده ۵۰ ساله موسیقی کانتری بود که بر اثر سقوط هلیکوپتر کشته شد و موجب شوک طرفداران و هنرمندان کانتری شد.مرگ تراژیک او بر اثر سقوط هلیکوپتر در نیوجرسی و ساعت یک بعدازظهر جمعه به وقوع پیوست.هنوز علت وقوع سانحه هلیکوپتر روشن نشده است. وی از سال ۱۹۹۹ به شهرت رسید و هشت آلبوم در کارنامه داشت  ستارگان موسیقی کانتری در شبکه‌های اجتماعی از فقدان این دو هنرمند نوشتند.

منبع: مهر

اضافه کردن دیدگاه جدید