شماره مطلب : 21087
زمان انتشار : 96/6/27 - 11:24 2017/9/18
آوینی فیلم - روز ملی «شعر و ادب فارسی» به همراه مراسم گلباران و نکوداشت استاد شهریار در مقبره‌الشعرای تبریز گرامی داشته می‌شود.

نکوداشت استاد شهریار در مقبره‌الشعرای تبریز برگزار می‌شود

آوینی فیلم - روز ملی «شعر و ادب فارسی» به همراه مراسم گلباران و نکوداشت استاد شهریار در مقبره‌الشعرای تبریز گرامی داشته می‌شود.

 سرپرست حوزه هنری استان آذربایجان شرقی با اعلام این خبر گفت: مراسم روز ملی شعر و ادب فارسی و نکوداشت مقام استاد شهریار روز دوشنبه، 27 شهریور ساعت 17 در محل مقبره الشعرای تبریز برگزار می شود. مراسم فوق همراه با کارگاه کتابت اشعار استاد شهریار برگزار می شود.وی با بیان اینکه روز بیست و هفتم شهریور ملقب به شهریار و روز ملی شعر و ادب ایران زمین است، خاطرنشان کرد: مراسم فوق با حضور جمعی از مقام های فرهنگی و هنری آذربایجان شرقی و دوستداران فرهنگ و ادب ایرانی گرامی داشته شد.او گفت: همچنین در این روز مقبره الشعرای تبریز به مناسبت روز ملی شعر و ادب توسط مدیران استانی و اصحاب فرهنگ و ادب گلباران می‌شود.مراسم روز «شعر و ادب فارسی» با همکاری نهادهایی چون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، سازمان توسعه گردشگری  و سازمان زیباسازی شهرداری تبریز، بنیاد فرهنگ و هنر آذربایجان، انجمن ادبی تبریز، کانون فرهنگ هنر ادب تبریز، خانه موزه ادبی استاد شهریار و حوزه هنری استان برگزار می شود.

 
منبع: فارس

اضافه کردن دیدگاه جدید