شماره مطلب : 21389
زمان انتشار : 96/7/26 - 14:59 2017/10/18
آوینی فیلم - مجموعه تلویزیونی هاتف به کارگردانی نعمت چگینی و کارگردانی داریوش یاری امشب ۲۶ مهر با پخش دهمین و آخرین قسمت به اتمام می‌رسد.

امشب سریال «هاتف» به پایان می‌رسد/ شبکه یک در انتظار «روزهای بهتر»

آوینی فیلم - مجموعه تلویزیونی هاتف به کارگردانی نعمت چگینی و کارگردانی داریوش یاری امشب ۲۶ مهر با پخش دهمین و آخرین قسمت به اتمام می‌رسد.

 این سریال 10 قسمتی، درباره شخصی به نام ابراهیم است که در روز عاشورا، در کربلا، بر اثر حمله قلبی می‌میرد. دخترش ریحانه پیگیر آخرین گفته ناتمام پدر می‌شود. این پیگیری ریحانه را رو در روی خانواده و زندگی زناشویی‌اش قرار می‌دهد... .  با پایان یافتن این سریال، پخش چهار اپیزود شش قسمتی(24 قسمت) از مجموعه تلویزیونی روزهای بهتر به تهیه کنندگی احمد زالی از جمعه 29 مهر آغاز می‌شود. نخستین اپیزود، قصه چادر گلدار نام دارد که محسن یوسفی آن را کارگردانی کرده است و مینا جعفرزاده، رامین ناصر نصیر، علیرضا استادی، سوگل طهماسبی، محمد رسول صفری، افشین نخعی، سمیرا حسینی، شبنم معززی، خسرو احمدی، فرشید صمدی پور و مهتاج نجومی در آن ایفای نقش کرده اند. تنها در تهران، کهنه سرباز و شاهد نام اپیزودهای بعدی مجموعه تلویزیونی روزهای بهتر است که به ترتیب توسط نوید میهن دوست، علیرضا محمودزاده و محمد کرمانشاهی کارگردانی شده است. مجموعه روزهای بهتر کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که از شنبه تا جمعه هر شب ساعت 22:15 از این شبکه روی آنتن می رود. 

منبع: فارس

کلید واژه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید