شماره مطلب : 21424
زمان انتشار : 96/7/30 - 11:08 2017/10/22
آوینی فیلم - داروغه‌زاده گفت: نیم میلیارد برای افتتاحیه جشنواره فیلم فجر هزینه نمی‌کنیم؛ چرا که ضرورتی در این امر نمی‌بینیم.

نیم میلیارد برای افتتاحیه فیلم فجر هزینه نمی‌کنیم

آوینی فیلم - داروغه‌زاده گفت: نیم میلیارد برای افتتاحیه جشنواره فیلم فجر هزینه نمی‌کنیم؛ چرا که ضرورتی در این امر نمی‌بینیم.

ابراهیم داروغه‌زاده معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی و دبیر سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر درجمع خبرنگاران درباره مکان برگزاری جشنواره فیلم فجر گفت: قطعاً ما در سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر در برج میلاد تهران مراسمی نخواهیم داشت. البته برج میلاد به هیچ عنوان سینمای اهالی رسانه نبوده است، در آن مکان رسانه ها هم حضور داشتند. در سالهای گذشته هنرمندان هم در آن مکان حضور داشتند. برج میلاد در سالهای گذشته برای جشنواره فجر مهمانی‌ای بود که رسانه‌ها بخشی از آن مهمانی بودند. در هیچ جشنواره‌ای دنیا مکانی را نداریم که همه در کنار هم فیلم ببیند. در تلاش هستیم که فضایی را برای اهالی رسانه انتخاب کنیم که در آن رسانه‌ها با آرامش کامل فیلم تماشا کنند. وی درباره مراسم افتتاحیه این جشنواره اعلام کرد: ما ادوار گذشته جشنواره فیلم فجر را بررسی کردیم و به این موضوع رسیدیم که افتتاحیه جشنواره فیلم فجر در طی سالهای برگزاری نه تنهای مقبول هنرمندان نبوده است، بلکه اهالی رسانه نیز جایگاهی برای آن قائل نبوده‌اند. به نظرم برگزاری افتتاحیه برای جشنواره فیلم فجر ضرورتی ندارد. چطور نیم میلیارد تومان هزینه کنیم برای موضوعی که ضرورت ندارد. معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی درباره اکران فیلم‌های خارجی بیان کرد: درباره این موضوع من هنوز مطلب عمیقی از مخالفان و موافقان این بحث نشنیده‌ام که بتوانم از آن جمع بندی داشته باشم. به نظرم خوب است که مخالفان و موافقان این بحث دور یک میز بنشیند و به یک جمع بندی برسند.

منبع: تسینم

اضافه کردن دیدگاه جدید