شماره مطلب : 21749
زمان انتشار : 96/10/19 - 11:47 2018/1/9
آوینی فیلم: فیلم سینمایی «محمدرسول‌الله(ص)» به کارگردانی «مجید مجیدی» از روز چهارشنبه ۲۰ دی ماه در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود.

فیلم سینمایی «محمدرسول‌الله(ص)» از روز چهارشنبه وارد شبکه نمایش خانگی می شود

آوینی فیلم: فیلم سینمایی «محمدرسول‌الله(ص)» به کارگردانی «مجید مجیدی» از روز چهارشنبه ۲۰ دی ماه در شبکه نمایش خانگی توزیع می‌شود.

آوینی فیلم: پیش فروش نسخه اینترنتی این فیلم سینمایی در حال حاضر آغاز شده و کلمه عبور ویژه دانلود صبح روز چهارشنبه 20 دی ماه در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

این فیلم با کیفیت‌های مختلف از جمله بلوری نیز قابل دسترس برای مخاطبان است و علاقه‌مندان از این لینک می‌توانند ثبت نام کنند. 

قیمت DVD این فیلم 10,000 تومان یعنی دو برابر قیمت DVD سایر فیلم ها عرضه می‌شود. به همین دلیل فروش اینترنتی این فیلم نسبت به سایر فیلم‌ها قیمت بالاتری دارد و به قیمت 8 هزار تومان عرضه می‌شود. به نظر می‌رسد این افزایش قیمت به دلیل طولانی‌تر بودن زمان این فیلم نسبت به سایر آثار توزیع شده، باشد. 

فیلم «محمد رسول الله» در کشورهای مختلف از جمله ترکیه، آذربایجان، عراق ، روسیه و... به نمایش درآمد و با اقبال مواجه شد توسط موسسه نورتابان تولید شده و برای این فیلم که 178 دقیقه آماده شده پشت صحنه نیز تدارک دیده شده است. 

فیلم سینمایی «محمد رسول الله» داستان کودکی پیامبر اسلام است اما قصه از روزهای آخر شعب ابوطالب آغاز می‌شود و به  قبل از تولد تا مقطع 12 سالگی پیامبر اکرم (ص) توجه دارد. 

در این فیلم علیرضا شجاع نوری در نقش عبدالمطلب، مهدی پاکدل در نقش ابوطالب، ساره بیات در نقش حلیمه سعدیه، مینا ساداتی در نقش آمنه بنت وهب، محسن تنابنده در نقش ساموئل یهودی، داریوش فرهنگ در نقش ابوسفیان، رعنا آزادی‌ور در نقش ام جمیل، حمیدرضا تاج دولت در نقش حمزه، صادق هاتفی در نقش بحیرا ، محمد عسگری در نقش ابولهب، هدایت هاشمی در نقش حناطه، نگار عابدی در نقش همسر حناطه، پانته‌آ مهدی‌نیا در نقش فاطمه بنت اسد، جعفر قاسمی در نقش حارث شوهر حلیمه به ایفای نقش پرداختند.

منبع: فارس

اضافه کردن دیدگاه جدید