شماره مطلب : 21752
زمان انتشار : 96/10/19 - 12:40 2018/1/9
آوینی فیلم: مجموعه پوستر «مردم گله‌مندند» در «کارگاه تولید پوستر مطالبه‌گری» تولید و توسط «جبهه طراحان انقلاب اسلامی حرا»  (استان مازندران) منتشر شده است. این مجموعه پوستر برگرفته از منویات مقام معظم رهبری و با موضوعات اقتصادی تولید شده است.
برگرفته از منویات مقام معظم رهبری و با موضوعات اقتصادی؛

مجموعه پوستر «مردم گله‌مندند» توسط جبهه طراحان انقلاب اسلامی منتشر شد

آوینی فیلم: مجموعه پوستر «مردم گله‌مندند» در «کارگاه تولید پوستر مطالبه‌گری» تولید و توسط «جبهه طراحان انقلاب اسلامی حرا» (استان مازندران) منتشر شده است. این مجموعه پوستر برگرفته از منویات مقام معظم رهبری و با موضوعات اقتصادی تولید شده است.

آوینی فیلم: مجموعه پوستر «مردم گله‌مندند» در «کارگاه تولید پوستر مطالبه‌گری» تولید و توسط «جبهه طراحان انقلاب اسلامی حرا»  (استان مازندران) منتشر شده است. این مجموعه پوستر برگرفته از منویات مقام معظم رهبری و با موضوعات اقتصادی تولید شده است. 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در تاریخ 1395/11/27 در دیدار با مردم آذربایجان شرقی فرمودند:

به مسئولین عرض می‌کنم که این حضور مردمی در بیست‌و‌دوّم بهمن را به حساب گلایه‌نداشتنِ آنها از فعّالیّت‌های ما مسئولین به حساب نیاورید. مردم گله‌مندند؛ از بسیاری از چیزهایی که در کشور می‌گذرد، مردم گله‌مندند. مردم با تبعیض میانه‌ای ندارند؛ هرجا تبعیض ببینند، احساس ناراحتی و رنج می‌کنند. هرجا کم‌کاری ببینند همین‌جور، هرجا بی‌اعتنایی به مشکلات ببینند همین‌جور، هرجا پیش‌نرفتنِ کارها را ببینند همین‌جور؛ مردم گله‌مندند. بیست‌ودوّم بهمن حساب خودش را دارد؛ ایستادگی مردم در مقابل دشمنِ کمین‌‌کرده‌ی برای بلعیدن ایران یک حرف است که این در بیست‌ودوّم بهمن ظاهر شد، امّا توقّعات آنها از ما مسئولین یک حرف دیگر است.

شماره اول این مجموعه پوستر درباره سودهای بانکی است که توسط زهرا مودتی، سمانه‌‌سادات رفائی و مهدیه گودرزی طراحی شده است.

منبع: تسنیم

اضافه کردن دیدگاه جدید