شماره مطلب : 21802
زمان انتشار : 96/11/9 - 10:07 2018/1/29
آوینی فیلم: امسال جایزه ویژه‌ ای برای گروه‌ های شهرستانی حاضر در جشنواره تئاتر فجر اختصاص داده شده است.

جایزه ویژه برای گروه های شهرستانی در جشنواره تئاتر فجر

آوینی فیلم: امسال جایزه ویژه‌ ای برای گروه‌ های شهرستانی حاضر در جشنواره تئاتر فجر اختصاص داده شده است.

آوینی فیلم: امسال جایزه ویژه‌ ای برای گروه‌ های شهرستانی حاضر در جشنواره تئاتر فجر اختصاص داده شده است. به گزارش روابط عمومی جشنواره، امسال با مذاکرات انجام شده موسسه سفیر گفتمان ۳۳ پکیج آموزش ۲ ساله زبان را در اختیار دبیرخانه جشنواره قرار داده است تا به صلاحدید دبیرخانه به گروه‌های شهرستانی حاضر در جشنواره اختصاص داده شود.
سفیر گفتمان امسال دوره‌ های هنرهای نمایشی خود را هم راه‌ اندازی کرده است. در این دوره‌ها دانشجویان زبان را در یک بستر واقعی که خود نمایشنامه است فرا می‌گیرند. بدین ترتیب که ساخنارهای زبانی مانند دستور زبان، لغات و سایر کاربردها از متن اثر استخراج شده و دانشجو آنها را در این بستر به طور کاملا واقعی و کاربردی فراگرفته و به کار می‌بندد. این شکل یادگیری به زبان آموز اجازه میدهد که مهارت‌های گفتاری‌اش را به طرز چشمگیری افزایش بخشیده و جملات را با آهنگ صحیح به‌کار برد. دانشجویان این دوره از طریق جزوات آموزشی که در اختیارشان قرار می‌گیرد، با نویسنده، تحلیل و نقد اثر آشنا شده که این باعث دید بهتر آنها به نمایشنامه و آشنایی با ادبیات نمایشی جهان می‌شود.
این دپارتمان همچنین در صدد است تا آثار نمایشی را به زبان انگلیسی به طور نیمه حرفه‌‌ای و حرفه‌ای ارائه کند که در این رابطه از نیروهایی که در این زمینه علاقه‌مند هستند بهره خواهد جست.

منبع: روابط عمومی جشنواره

کلید واژه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید