شماره مطلب : 21858
زمان انتشار : 96/12/16 - 15:38 2018/3/7
آوینی فیلم:نامزدهای بخش های چهارگانه دوره چهارم جشنواره تلویزیونی جام جم شامل سریال، پویانمایی، مستند و مسابقات تلویزیونی از سوی دبیر این رویداد معرفی شدند.

اعلام فهرست نامزدهای جشنواره جام جم

آوینی فیلم:نامزدهای بخش های چهارگانه دوره چهارم جشنواره تلویزیونی جام جم شامل سریال، پویانمایی، مستند و مسابقات تلویزیونی از سوی دبیر این رویداد معرفی شدند.

آوینی فیلم:نامزدهای بخش های چهارگانه دوره چهارم جشنواره تلویزیونی جام جم شامل سریال، پویانمایی، مستند و مسابقات تلویزیونی از سوی دبیر این رویداد معرفی شدند.

محمد احسانی دبیر جشنواره تلویزیونی جام جم در برنامه «فرمول یک» شبکه یک از تجلیل از پیشکسوتان عرصه برنامه سازی و اجرا خبر داد و گفت: در مراسم اختتامیه جشنواره که همزمان با میلاد مسعود حضرت زهرا(س) برگزار می شود از اسماعیل شنگله و داوود میرباقری تجلیل می شود.

وی در ادامه اسامی نامزدهای این دوره از جشنواره را در چهار بخش سریال، مسابقه، مستند و پویا نمایی معرفی کرد.

نامزدهای بخش سریال های تلویزیونی

بهترین تهیه کنندگی

«چرخ فلک» مجید مولایی شبکه یک

«کیمیا» محمدرضا شفیعی شبکه دو

«پرده نشین» سیدمحمود رضوی شبکه یک

«گمشدگان» علی حجازی مهر شبکه دو

«در جستجوی آرامش» علی آشتیانی پور شبکه پنج

بهترین کارگردانی

«چرخ فلک» عزیزالله حمیدنژاد شبکه یک

«گمشدگان» رضا کریمی شبکه دو

«در جستجوی آرامش» سعید سلطانی شبکه پنج

«نفس» جلیل سامان شبکه سه

«هشت و نیم دقیقه» شهرام شاه حسینی شبکه دو

«گاهی به پشت سر نگاه کن» مازیار میری شبکه دو

بهترین نویسندگی

«چرخ فلک» علیرضا طالب زاده شبکه یک

«هشت و نیم دقیقه» علی دادرس، بابک کایدان و آزیتا ایرایی شبکه دو

«کیمیا» مسعود بهبهانی نیا، زهرا پارسافر شبکه دو

«لیسانسه ها» سروش صحت و ایمان صفایی شبکه سه

«زیر پای مادر» سعید نعمت الله شبکه یک

بهترین بازیگری مرد

حسن پورشیرازی برای «کیمیا» شبکه دو

فرهاد آییش برای «پرده نشین» و «دیوار به دیوار» شبکه یک و سه

هوتن شکیبا برای «لیسانسه ها» شبکه سه

محسن تنابنده برای «پایتخت۴» شبکه یک

مهدی سلطانی برای «زیر پای مادر» و «کیمیا» شبکه یک

بهترین بازیگر زن

شبنم قلی خانی برای «هشت و نیم دقیقه» شبکه دو

اندیشه فولادوند برای «چرخ فلک» شبکه یک

بهناز جعفری برای «زیر پای مادر» و «چرخ فلک» شبکه یک

پریوش نظریه برای «زیر پای مادر» شبکه یک

آزیتا حاجیان برای «کیمیا» شبکه یک

نامزدهای بخش پویانمایی

بهترین فیلمنامه

افسانه بخشی، سرپرست نویسندگان «تاریخ از این ور»

سیاوش زرین آبادی، مهدی حیدریان برای «پهلوانان»

هدی اسماعیلی، مسعود اصلانی برای «پدر و پسر»

احسان طاهری، بابک و بهنود نکویی برای «روبی و جوجه ها»

راضیه کاظم زاده ایرانشهر برای «سارا و سامان»

بهترین طراحی شخصیت

احسان انصاری برای «روبی و جوجه ها»

محمد میروهابی برای «سارا و سامان»

امیر غبار آستانه برای «بی خوابی»

نعیم تدیّن برای «هالاباما»

سعید غنی زاده و حسن تبریزی برای «بازمانده»

بهترین طراحی فضا

جعفر سلیم زاده برای «بازمانده»

سلمان طاهری برای «هالاباما»

بهروز یغمائیان، نگار یغماییان، رامک امین کاظمی و احسان طاهری برای «موزه»

مهناز سلیمان نژاد برای «روبی و جوجه ها»

امیر معین و افسانه صانعی برای «تاریخ از این ور»

بهترین انیمیت

احسان انصاری، سرپرست انیمیت «روبی و جوجه ها»

محمد رضا عابدی برای «نظر شما چیه؟»

سعید خوشخو، محمد یعقوبی و محمد میروهابی برای «سارا و سامان»

محمد مهدی احمدی، سرپرست انیمیت «تاریخ از این ور»

احسان سپهر، سرپرست انیمیت «خال خالی»

بهترین موسیقی

فرهاد صفار برای «تاریخ از این ور»

سعید انصاری برای «پهلوانان»

آرمین بهاری برای «روبی و جوجه ها»

عمران طاهری برای «بازمانده»

شاندیز مهرآبادی برای «پدر و پسر»

بهترین کارگردانی

سعید ضامنی برای «پدر و پسر»

ناهید صمدی امین برای «سارا و سامان»

اصغر صفار برای «تاریخ از این ور»

بابک و بهنود نکویی برای «روبی و جوجه ها»

احسان طاهری برای «بازمانده»

بهترین تهیه کنندگی

مسعود صفوی برای «تاریخ از این ور»

رضا تقدسی برای «مهارت های زندگی»

بابک نظری برای «هالاباما»

الهام ابراهیمی برای «بازمانده»

نادر یغمائیان برای «موزه»

بهترین میان برنامه

علی درخشی برای «گزارش های اوتی»

بابک و بهنود نکویی برای «شوت»

علی درخشی، رضا علی اکبریان کاهانی برای «فوتبال مدرن»

بهترین کلیپ موزیکال

مهناز یزدانی، حسین نظرپور برای «شادمانه»

بابک و بهنود نکویی برای «پُر از آسمان»

مهناز یزدانی برای «وقت خوابه»

نامزدهای بخش مستند

بهترین پژوهش

محمد مقدم برای «ایران در سپیده دم» شبکه یک

مریم السادات مومن زاده برای «فصلی دیگر» شبکه مستند

ایرج عرب زاده یکتا برای «کوی دانشگاه» شبکه چهار

بهترین کارگردانی

آرش لاهوتی برای «آبی کمرنگ» شبکه مستند

فتح الله امیری و نیما عسگری برای «محیط بان و پلنگ» شبکه جام جم

محمد کارت برای «آوانتاژ» شبکه مستند

سید مازیار هاشمی برای «دکوپاژ» شبکه افق

بهترین فیلم

آرش لاهوتی برای «آبی کمرنگ» شبکه مستند

مریم السادات مومن زاده برای «فصلی دیگر» شبکه مستند

فتح الله امیری برای «محیط بان و پلنگ» شبکه جام جم

محمد کارت و آبان عسکری برای «آوانتاژ» شبکه مستند

بهترین مجموعه مستند تلویزیونی

سید مازیار هاشمی برای «دکوپاژ» شبکه افق

جواد قارایی برای «ایرانگرد» شبکه یک

مهدی مطهر برای «هویدا» شبکه مستند

موسی جابری برای «اقلیم» شبکه سه

نامزدهای بخش مسابقات تلویزیونی

بهترین مسابقه میدانی:

ضد گلوله: خانه مستند انقلاب اسلامی شبکه مستند

ناهار فامیلی: بلال الفت شبکه افق

فرمانده ۳: مهدی مطهرشبکه افق

تیپ مخصوص: مجید بهرامی مقدم شبکه یک

بهترین کارگردانی مسابقه میدانی

فرمانده ۳:حسام اسلامی، مجید عزیزی و مهدی جبین شناس شبکه افق 

تیپ مخصوص: مجید بهرامی مقدم شبکه یک

ضد گلوله: مهدی ماهان و مجید عزیزی شبکه مستند

آقای آتش نشان: افشین لیاقت و مصطفی امامی شبکه پنج

بهترین مسابقه استودیویی

جادوی صدا: حسین حسین خانی شبکه سه

کودک شو: ابوذر پورمحمدی و رضا نصیری شهرضایی شبکه نسیم

هوش برتر: پیمان پورمقیمیشبکه نسیم

بهترین کارگردانی مسابقه استودیویی

مسابقه فامیلی: فربد فردرو شبکه پنج 

کودک شو: رضا مهرانفر شبکه نسیم

دستپخت: سید وحید حسینی شبکه یک

برترین اجرا

«دستپخت های خودمانی» و «این خانواده» : حسین رفیعی شبکه دو

مسابقه فامیلی و چهار، سه، دو، یک: جواد مولانیا شبکه پنج شبکه چهار

جادوی صدا و هوش برتر: افشین زی نوری شبکه سه و شبکه نسیم

اسرا و بشارت: سید وحید مرتضوی شبکه قرآن

بهترین طراحی صحنه و دکور

کودک شو: پیمان قانع شبکه نسیم

مسابقه فامیلی: مجید بیات و مرتضی شجاعی شبکه پنج

هوش برتر: مهدی هاشمی شبکه نسیم

 

منبع: تسنیم

کلید واژه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید