شماره مطلب : 21880
زمان انتشار : 96/12/26 - 12:59 2018/3/17
آوینی فیلم: دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: دفاع مقدس امتداد عاشوراست و راهیان نور هم بستری برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و در طول سالیان گذشته شاهد رشد کمی و کیفی اردوهای راهیان نور بودیم.

راهیان نور بستری برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

آوینی فیلم: دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: دفاع مقدس امتداد عاشوراست و راهیان نور هم بستری برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و در طول سالیان گذشته شاهد رشد کمی و کیفی اردوهای راهیان نور بودیم.

آوینی فیلم: سردار یعقوب سلیمانی در نشست فعالان مردمی راهیان نور که در اردوگاه شهید حبیب الهی اهواز برگزار شد، با بیان اینکه مردم خوزستان نقش عمده ای در دفاع از مرزهای کشورمان در برابر رژیم بعث عراق داشتند، اظهار داشت: مردم خوزستان در دوران دفاع مقدس در برابر دشمن مقاومت کردند و امروز که جنگ سخت تمام شده  و جنگ نرم آغاز شده، همچنان پیشتاز در جنگ با تهاجم فرهنگی دشمن هستند. 

وی با بیان اینکه مردمی بودن راهیان نور یکی از پایه‌های اساسی و ماندگار است، افزود: در روز عاشورا و تاسوعا شاهد حضور گسترده مردم در عزاداری سالارشهیدان علیه السلام هستیم که همه این‌ها به صورت خودجوش و دلی صورت می‌گیرد و راهیان نور هم ماندگاری خود را از مردمی بودنش دارد اما در تلاش هستیم  با همکاری موسسات مردم نهاد سبب حضور بیش از پیش مردم در مناطق عملیاتی دفاع مقدس شویم. 

دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج گفت: دفاع مقدس امتداد عاشوراست و راهیان نور هم بستری برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و در طول سالیان گذشته شاهد رشد کمی و کیفی اردوهای راهیان نور بودیم. 

وی با اشاره به دیدار مسئولان و دست اندرکاران راهیان نور و همچنین دیدار جوانان و نوجوانان با رهبرانقلاب، تاکید کرد: اما خامنه‌ای 9 بار به مناطق عملیاتی دفاع مقدس سفر کردند و در اسفند سال گذشته و امسال هم توفیقی عنایت شد تا دست اندرکاران راهیان نور و همچنین جوانان و نوجوانان کاروان های راهیان نور با ایشان دیدار کنند که مهمترین رخداد در این دیدارها اهتمام و توجه ایشان به موضوع راهیان نور بوده است. 

 سردار سلیمانی افزود:  در دیدارهایی که مسئولان راهیان نور و جوانان با رهبرانقلاب داشتند شاهد رضایتمندی و لبخند رضایت ایشان بودیم و همین موضوع خستگی را از تن ما خارج  و توجه ایشان به بحث راهیان نور برایمان دلگرم کننده است. 

دبیر قرارگاه مرکزی راهیا ن نور سپاه و بسیج تصریح کرد: رهبرانقلاب در دیدار اخیر جوانان و نوجوانان بر لزوم گسترش راهیان نور و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید داشتند و عدم انحراف روایتگری‌های دفاع مقدس نیز یکی از مواردی بود که ایشان به آن اشاره داشتند. 

وی تصریح کرد: قریب به 90 درصد کار اعزام و اسکان زائران راهیان نور با قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج است و همه بسترها بر ای حضور مردم مهیاست و با رشد موسسات مردم نهاد روز به روز شاهد گسترش فرهنگ دفاع مقدس در میان مردم هستیم.

منبع: تسنیم

کلید واژه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید