شماره مطلب : 22132
زمان انتشار : 97/4/10 - 08:51 2018/7/1
آوینی فیلم:  بازیگر مشهور استرالیایی مقیم هالیوود قرار است در یک سریال تلویزیونی ایفای نقش کند.

راسل کرو در یک سریال تلویزیونی بازی خواهد کرد

آوینی فیلم: بازیگر مشهور استرالیایی مقیم هالیوود قرار است در یک سریال تلویزیونی ایفای نقش کند.

آوینی فیلم: شبکه تلویزیونی شوتایم قصد دارد سریالی بر اساس زندگی یکی از مغول های مشهور رسانه ای آمریکا بسازد. این مجموعه هشت قسمتی به زندگی راجر ایلز مدیر سابق شرکت فاکس خواهد پرداخت. سریال مذکور بر پایه کتابی از گابریل شرمن به نام «بلندترین صدای درون اتاق» است که سال 2014 منتشر شده است و داستان ظهور و سقوط این چهره سرشناس و غول عالم رسانه را بیان می کند.

برای این فیلم شبکه شوتایم قصد دارد راسل کرو را به قاب تلویزیون بیاورد. ستاره سرشناس فیلم های «گلادیاتور» و «یک ذهن زیبا» تاکنون نقش مهمی در مدیم تلویزیون نداشته و اگر توافقات نهایی و منجر به کار شود، اولین بار است که در قالب یک سریال هشت قسمتی میهمان خانه های مخاطبان می شود.

گفتنی است راجر ایلز که سال 1996 فاکس نیوز را تاسیس کرد تا سال 2016 در راس این شبکه خبری بود. اما بعد از اتهامات بیش از 20 زن مبنی بر فساد اخلاقی او در محیط کاری خانه نشین شده و یک سال بعد در منزلش واقع در فلوریدا در گذشت. جالب است بدانید ایلز در 76 سالگی، یک سال قبل از مرگش در مقطعی مشاور رسانه ای دونالد ترامپ برای کمپین انتخاباتیش هم بوده است. به نظر می رسد ساخت اثری بر مبنای زندگی این شخصیت چندان بی ارتباط با فضای حاکم بر هالیوود و موج افشای رسوایی های اخلاقی در بیش از یک سال گذشته نیست.

کلید واژه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید