شماره مطلب : 22223
زمان انتشار : 97/5/14 - 15:16 2018/8/5
آوینی فیلم: رئیس بیستمین جشن بزرگ سینمای ایران نامزدهای بیستمین جشن بزرگ سینمای ایران را اعلام کرد.

نامزدهای بیستمین جشن بزرگ سینمای ایران اعلام شد

آوینی فیلم: رئیس بیستمین جشن بزرگ سینمای ایران نامزدهای بیستمین جشن بزرگ سینمای ایران را اعلام کرد.

آوینی فیلم: علی نصیریان رئیس بیستمین جشن بزرگ سینمای ایران، فهرست نامزدهای این رویداد را که بر اساس آراء داوران انتخاب شده‌اند به ترتیب حروف الفبا (نام فیلم) به شرح زیر اعلام کرد:

بهترین فیلم:

1- علی جلیلوند بدون تاریخ، بدون امضاء

2- محمد خزاعی به وقت شام

3- مانی حقیقی خوک

4- رضا درمیشیان عصبانی نیستم

5- جهانگیر کوثری فراری

بهترین کارگردانی:

1- اصغر یوسفی‌نژاد ائو (خانه)

2- وحید جلیلوند بدون تاریخ، بدون امضاء

3- ابراهیم حاتمی‌کیا به وقت شام

4- فریدون جیرانی خفه‌گی

5- مانی حقیقی خوک

6-رضا درمیشیان عصبانی نیستم

بهترین فیلمنامه:

1- علی زرنگار و وحید جلیلوند بدون تاریخ، بدون امضاء

2- رضا مقصودی و افرا جورابلو خجالت نکش

3- مانی حقیقی خوک

4- فرید مصطفوی و ابوالحسن داودی زادبوم

5- امیر عربی سارا و آیدا

6- رضا درمیشیان عصبانی نیستم

بهترین فیلمبرداری:

1- پیمان شادمان‌فر بدون تاریخ، بدون امضاء

2- مسعود سلامی خفه گی

3- داود امیری دلم میخواد

4- فرشاد محمدی قاتل اهلی

5- بهرام بدخشانی نگار

بهترین تدوین:

1- مهرداد خوشبخت به وقت شام

2- محمدرضا موئینی و هدا موئینی بیست‌ویک روز بعد

3- بهرام دهقانی خفه‌گی

4- احمد مرادپور سارا و آیدا

5- حسن حسندوست فراری

6- بهرام دهقانی نگار

بهترین بازیگر نقش اول زن:

1- محدثه حیرت ائو (خانه)

2- شبنم مقدمی خجالت نکش

3- الناز شاکردوست خفه گی

4- فرشته حسینی رفتن

5- غزل شاکری سارا و آیدا

6- زهرا داودنژاد شماره 17 سهیلا

بهترین بازیگر نقش اول مرد:

1- امیر آقایی بدون تاریخ، بدون امضاء

2- نوید محمدزاده خفه‌گی

3- حسن معجونی خوک

4- حامد بهداد سد معبر

5- نوید محمدزاده عصبانی نیستم

بهترین بازیگر نقش مکمل زن:

1- زکیه بهبهانی بدون تاریخ، بدون امضاء

2- پانته‌آ پناهی‌ها جشن دلتنگی

3- لیلی رشیدی خوک

4- پگاه آهنگرانی سارا و آیدا

5- مهتاب کرامتی ناخواسته

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:

1- فرید سجادی‌حسینی ایتالیا ایتالیا

2- نوید محمد زاده بدون تاریخ، بدون امضاء

3- اکبر زنجانپور پل خواب

4- مسعود کرامتی چهار راه استانبول

5- نادر فلاح سد معبر

6- بهرام افشاری کارگر ساده نیازمندیم

بهترین موسیقی فیلم:

1- آرمان موسی‌پور چهار راه استانبول

2- کارن همایونفر خفه گی

3- پیمان یزدانیان خوک

4- ستار اورکی فیلشاه

5- بهزاد عبدی قاتل اهلی

6- امیر معینی ملی و راههای نرفته

بهترین طراحی صحنه:

1- محسن نصراللهی بدون تاریخ، بدون امضاء

2- کامیاب امین عشایری بیست‌ویک روز بعد

3- حجت اشتری سد معبر

4- کیوان مقدم مالاریا

5- امیر اثباتی هجوم

بهترین طراحی لباس:

1- سارا سمیعی اسرافیل

2- کامیاب امین عشایری بیست‌ویک روز بعد

3- نازنین خزائی تابستان داغ

4- نگار نعمتی خوک

5- امیر اثباتی هجوم

بهترین صدابرداری:

1- جهانگیر میرشکاری و مهدی ابراهیم‌زاده اسرافیل

2- امین میرشکاری بدون تاریخ، بدون امضاء

3- طاهر پیشوایی به وقت شام

4- رشید دانشمند پل خواب

5- پرویز آبنار فراری

بهترین صداگذاری:

1- علیرضا علویان به وقت شام

2- محمود موسوی‌نژاد جشن دلتنگی

3- آرش قاسمی حریم شخصی

4- امیرحسین قاسمی خوک

5- محمدرضا دلپاک عصبانی نیستم

بهترین چهره‌پردازی:

1- محسن ملکی آپاندیس

2- عبدالله اسکندری بدون تاریخ، بدون امضاء

3- عباس عباسی چهار راه استانبول

4- مهرداد میرکیانی خوک

5- نوید فرح‌مرزی مصادره

بهترین جلوه‌های میدانی:

1- حمید رسولیان اشنوگل

2- محسن روزبهانی به وقت شام

3- آرش آقابیگ خفه‌گی

4- ایمان کرمیان خوک

5- عباس شوقی سوگ

بهترین جلوه‌های بصری:

1- سیدهادی اسلامی به وقت شام

2- فرید ناظرفصیحی چهار راه استانبول

3- بهنام خاکسار سارا و آیدا

4- امیر ولیخانی شکلاتی

نامزدهای بخش‌های فیلم کوتاه، انیمیشن و مستند طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.

اضافه کردن دیدگاه جدید