شماره مطلب : 22298
زمان انتشار : 97/5/28 - 13:19 2018/8/19
آوینی فیلم: رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ همزمان با سالروز تولدش ضمن حضور در برنامه «فرمول یک» از گلایه‌هایش از دولت حسن روحانی و برخی دیگر از حاشیه‌ها سخن گفت.

«رضا صادقی» در «فرمول یک» به انتقاد از دولت روحانی پرداخت

آوینی فیلم: رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ همزمان با سالروز تولدش ضمن حضور در برنامه «فرمول یک» از گلایه‌هایش از دولت حسن روحانی و برخی دیگر از حاشیه‌ها سخن گفت.

آوینی فیلم: سیدعلی ضیاء عصر شنبه ۲۷ مرداد ماه میزبان رضا صادقی خواننده محبوب موسیقی پاپ بود که به بهانه تولد ۳۹ سالگی‌اش مهمان «فرمول یک» شده بود. صادقی در این در برنامه از حاشیه‌ها یکی از پست‌هایش در فضای مجازی مبنی‌بر پشیمانی از رای دادن به حسن روحانی تا ایده کنسرت خیابانی، لغو کنسرت‌ها و شهدای مدافع حرم سخن گفت.

ضیاء در ابتدای برنامه ضمن تسلیت به مناسبت درگذشت استاد عزت‌الله انتظامی، بیان کرد: رفتن آقای بازیگر سینما اتفاق تلخی بود. او در هیچ فضایی اجازه نداد چیزی جز بازیگری و هنر او حرف بزند، همیشه هنر او بالاتر از همه چیزش بود، گرچه قطعا دیدگاه‌های سیاسی و اجتماعی هم داشته اما همیشه به عنوان مرد بازیگری این مملکت، با عزت زندگی کرد و با عزت از دنیا رفت. یاد آقای دری کارگردان سینما و تلویزیون را هم گرامی‌می‌داریم و امیدواریم از این بزرگترهایمان یاد بگیریم.

در ادامه آیتمی‌ شامل گفتگو با امین تارخ بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون روی آنتن رفت که درباره استعدادیابی رضا صادقی طی سال‌های گذشته گفت: ۱۲، ۱۳ سال پیش بود که در هتلی در بندرعباس آقای صادقی به همراه نوازندگان به عنوان یکی از برنامه‌های پذیرایی اجرای موسیقی داشتند. آن زمان من حیرت کرده بودم که چنین صدای دلنشین و زیبا و تعلیم دیده ای می‌شنوم. حین اجرای یکی از آهنگ‌ها ناخودآگاه بلند شدم و دست زدم و دیگر مهمانان هم بلند شدند.

خواننده «وایسا دنیا» درباره موضع گیری‌های سیاسی اش گفت: اینکه می‌گویند تو مگر سواد سیاسی داری که حرف می‌زنی را قبول ندارم. مگر قرار است ۸۰ میلیون نفر فوق لیسانس علوم سیاسی داشته باشند که رای بدهند؟ پس اگر اینطور باشد من که لیسانس علوم سیاسی ندارم و دوره‌های بعد نمی‌توانم رای بدهم. چون در درس خواندن تنبلم. من به عنوان یک شهروند ایرانی حق دارم نسبت به کسی که به عنوان خدمتگزار مردم و کسی که قرار است نگاه آنها را مثبت کند اظهار نظر کنم. من اگر حرفی زدم و اظهار پشیمانی کردم به خاطر دلایل بسیار موجهی است که روبرویم است. همسایه‌هایی که حالشان بد است. عزیزی در نجف آباد مرا بغل کرد و تولدم را تبریک گفت و درآغوشم گریه کرد. گفت هر بار سعی کردم هدیه کوچکی برایت بیاورم اما این بار فقط پولم به بلیت رسید.

وی افزود: من زمانی که آقای روحانی رییس جمهور شدند متنی نوشتم مبنی بر اینکه امیدوارم چیزهایی که گفتید انجام شود. من هم وارد مسائل سیاسی نمی‌شوم فقط می‌گویم همسایه ام و هوادارم گرسنه است. شاید به همین دلیل تولد امسال رویم نشد کسی را دعوت کنم. فقط خودم بودم، دو تا دخترهایم، همسرم و پدر خانمم.

صادقی درباره لغو برخی کنسرت‌ها اظهار کرد: بعضی‌ها می‌گویند چرا کنسرت می‌گذارید؟ اما من یک نکته را می‌گویم شما ما را  کنار بگذارید، اما خواهید دید که  ۲۰۰ تا ۲۵۰ نفر در کنار ما با برگزاری یک کنسرت برای خانواده شان نان می‌برند. کسانی که هم فکر کردند لغو کنسرت کار خوبی است و می‌تواند مردم را تسکین دهد دمشان گرم که این کار را می‌کنند.

وی در پاسخ به اینکه پس با سیروان خسروی آشتی کرده اید، گفت: من با کسی قهر نیستم.

اضافه کردن دیدگاه جدید