شماره مطلب : 22484
زمان انتشار : 97/6/21 - 16:07 2018/9/12
آوینی فیلم: فیلم سینمایی «چراغ های ناتمام» با تلاش گروهی از هنرمندان خلاق جوان و چهره های شناخته شده سینما و تلویزیون ساخته شده است و در نگاهی همراه با مشارکت گروهی علاقمند و هنرمند شکل یافت.
گفتگوی «آوینی فیلم» با «شقایق فراهانی» بازیگر فیلم سینمایی «چراغ های ناتمام»

امیدوارم شاهد اتفاقات خوبی برای فیلم «چراغ های ناتمام» باشیم

آوینی فیلم: فیلم سینمایی «چراغ های ناتمام» با تلاش گروهی از هنرمندان خلاق جوان و چهره های شناخته شده سینما و تلویزیون ساخته شده است و در نگاهی همراه با مشارکت گروهی علاقمند و هنرمند شکل یافت.

آوینی فیلم: فیلم سینمایی «چراغ های ناتمام» با تلاش گروهی از هنرمندان خلاق جوان و چهره های شناخته شده سینما و تلویزیون ساخته شده است و در نگاهی همراه با مشارکت گروهی علاقمند و هنرمند شکل یافت. شقایق فراهانی از جمله هنرمندان مطرح سینمای کشورمان است که در فیلم «چراغ های ناتمام» نقش آفرینی کرده است. بازیگر مطرح سینما و تلویزیون در فیلم ساخته شده توسط مصطفی سلطانی در نقش همسر «جلال» شخصیت اصلی فیلم به ایفای نقش پرداخت. به این بهانه گفت و گویی با شقایق فرهانی شکل یافت و از او درباره ویژگی های متمایز این نقش با آثار دیگرش پرسش به عمل آمد که وی پاسخ داد: «براساس پیشنهادی که به من برای بازی در این نقش شده بود و با توجه به شناختی که از مجموعه داشتم علاقمند بودم که با این فیلم همکاری کنم. در فیلم «چراغ های ناتمام» به عنوان همسر کاراکتر اصلی فیلم که مجید صالحی آن را بازی می کرد، حضور داشتم. شخصیتی که من بازی کردم زنی خانه دار و علاقمند به همسر و فرزند و محیط خانواده بوده که سعی می کند با صبر و آرامش و استقامت خود به حفظ زندگی کمک کند.»

بازیگر آثاری چون «چتری برای دو نفر»، «متروپل» و «خداحافظی طولانی» درباره نوع همکاری شکل یافته در فیلم سینمایی «چراغ های ناتمام» به «آوینی فیلم» گفت: «یک همکاری همراه با احترام و هنرمندانه با مشارکت همه عوامل فیلم و با مدیریت کارگردان و تهیه کننده ایجاد شد و هیچ گونه مساله و حاشیه ای در جریان ساخت فیلم خوشبختانه پیش نیامد و من از این که در این فیلم حضور داشتم، کاملا راضی هستم و امیدوارم که مخاطبان هم بعد از تماشای فیلم با آن ارتباط برقرار کنند و شاهد اتفاقات خوبی برای فیلم «چراغ های ناتمام» باشیم.»

شقایق فراهانی درباره وضعیت نمایش فیلم «چراغ های ناتمام» گفت: «چندان قابل پیش بینی نیست و باید منتظر ماند و دید که چه شرایطی پیش می آید. اما باید امیدوار بود که با توجه به همه تلاش هایی که گروه جوان و باتجربه فیلم نشان دادند، این فیلم بتواند به موفقیت هایی دست پیدا کند.» بازیگر فیلم سینمایی «چراغ های ناتمام» افزود: «من از نزدیک شاهد تلاش های تیم تولید این فیلم بودم که با تمام وجود سعی داشتند که اثری آبرومندانه خلق کنند و امیدوارم این تلاش ها دیده شود.»

اضافه کردن دیدگاه جدید