شماره مطلب : 22657
زمان انتشار : 97/7/14 - 15:12 2018/10/6
آوینی فیلم: جشن امضای کتاب «یادت باشد»  خاطرات همسر شهید مدافع حرم، حمید سیاهکالی مرادی که این روزها با استقبال قابل توجهی در بازار همراه بوده است،  برگزار می‌شود.

برگزاری جشن امضای کتابی درباره خاطرات همسر شهید مدافع حرم

آوینی فیلم: جشن امضای کتاب «یادت باشد» خاطرات همسر شهید مدافع حرم، حمید سیاهکالی مرادی که این روزها با استقبال قابل توجهی در بازار همراه بوده است، برگزار می‌شود.

آوینی فیلم: جشن امضای کتاب «یادت باشد»  خاطرات همسر شهید مدافع حرم، حمید سیاهکالی مرادی که این روزها با استقبال قابل توجهی در بازار همراه بوده است،  برگزار می‌شود.

طی این مراسم مخاطبان کتاب با نویسنده و خانواده شهید دیدار و گفتگو و کتاب را با امضای نویسنده دریافت می‌کنند.

یادت باشد به عنوان یکی از پدیده‌های این روزهای بازار کتاب چند هفته‌ای است در صدر فهرست پرفروش‌های ترنجستان سروش و سایر کتابفروشی‌ها قرار دارد.

چندی پیش رهبر معظم انقلاب در دیدار با اعضای مجلس خبرگان ضمن یادکرد از این کتاب و نقل یکی از خاطرات تکان‌دهنده این شهید مدافع حرم و همسر گرامی‌اش فرمودند: باید داستان زندگی قهرمان آن در تاریخ ثبت شود، باید آن را دید باید آن را فهمید.

مراسم امضای کتاب یادت باشد روز یکشنبه پانزدهم مهرماه از ساعت ۱۶ با حضور خانواده شهید سیاهکلی مرادی در محل ترنجستان سروش برگزار می‌شود و حضور برای تمامی علاقه‌مندان و رسانه ها آزاد است.

 

 

کلید واژه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید