شماره مطلب : 22924
زمان انتشار : 97/8/22 - 14:10 2018/11/13
آوینی فیلم: تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «مرگ خاموش» به کارگردانی آقای احمد معظمی و نویسندگی آقایان هومان فاضل و حسین تراب‌نژاد پس از تهران در ارمنستان انجام می‌شود.

«مرگ‌خاموش» به ‌ارمنستان‌ می رسد

آوینی فیلم: تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «مرگ خاموش» به کارگردانی آقای احمد معظمی و نویسندگی آقایان هومان فاضل و حسین تراب‌نژاد پس از تهران در ارمنستان انجام می‌شود.

آوینی فیلم: تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «مرگ خاموش» به کارگردانی آقای احمد معظمی و نویسندگی آقایان هومان فاضل و حسین تراب‌نژاد پس از تهران در ارمنستان انجام می‌شود. به گزارش سیما فیلم؛ احمد معظمی، کارگردان، درباره روند تصویربرداری این مجموعه گفت: ضبط «مرگ خاموش» پس از چندین ماه پیش‌تولید از تابستان سال جاری در تهران آغاز شد.

به دلیل تعدد لوکیشن و تصاویر مختلف اکشن، تصویربرداری این مجموعه تا سه ماه آینده همچنان در لوکیشن‌های مختلفی در تهران انجام می‌شود. وی ضمن تکذیب سفر گروه به ارمنستان برای ضبط قسمت‌هایی از «مرگ خاموش» افزود: در برخی از اخبار عنوان‌ شده گروه «مرگ خاموش» این روزها راهی کشور ارمنستان شدند که این خبر صحت ندارد زیرا ضبط پلان‌های ما در تهران تا سه ماه آینده ادامه دارد و پس ‌از آن راهی ارمنستان می‌شویم. وی در ارتباط با زمان پخش مجموعه «مرگ خاموش» گفت: همه‌چیز به تصمیم آقای ابوالفضل صفری، تهیه‌کننده این مجموعه بازمی‌گردد.

می‌توان با آماده شدن بیست قسمت نخست و فاز اول، پخش مجموعه را آغاز کرد و هم می‌توان منتظر ماند تا بیست قسمت فاز دوم مجموعه نیز آماده شود و سپس پخش را شروع کرد.

«مرگ خاموش» در سه فصل متمادی به جنبه بین‌المللی و مافیایی موادمخدر می‌پردازد و هدف کلی آن، واکاوی و کاهش آسیب‌های اجتماعی است. علاوه بر این کارکرد رسانه را در پیشگیری از معضل اعتیاد نشان می‌دهد. «مرگ خاموش» در صد قسمت به سفارش مرکز سیما فیلم و تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری تولید می‌شود.

کلید واژه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید