شماره مطلب : 23211
زمان انتشار : 97/9/20 - 14:02 2018/12/11
آوینی فیلم: چند هفته‌ای از شروع «همین الان یهویی» می‌گذرد؛ برنامه‌ای که سعی دارد به روشی غیرمستقیم (یعنی درست‌ترین روش) چیزی را به مردم آموزش دهد که هنوز خودشان نمی‌دانند چقدر مهم است!

چرا باید «همین الان یهویی» را جدی گرفت؟

آوینی فیلم: چند هفته‌ای از شروع «همین الان یهویی» می‌گذرد؛ برنامه‌ای که سعی دارد به روشی غیرمستقیم (یعنی درست‌ترین روش) چیزی را به مردم آموزش دهد که هنوز خودشان نمی‌دانند چقدر مهم است!

آوینی فیلم: چند هفته‌ای از شروع «همین الان یهویی» می‌گذرد؛ برنامه‌ای که سعی دارد به روشی غیرمستقیم (یعنی درست‌ترین روش) چیزی را به مردم آموزش دهد که هنوز خودشان نمی‌دانند چقدر مهم است! آیا خنده‌دار نیست که در لوکس‌ترین مراکز خرید واقع در شمال پایتخت نیز شخصی که پشت صندوق قرار گرفته است، شماره رمز کارت خریدار را از او سوال می‌کند و برای فرد متمول نیز آنچنان گفتن آن عدد چهار رقمی عادی شده که با سهل‌انگاری آن را لو می‌دهد، غافل از این که همین رفتار اشتباه تا چه حد می‌تواند خطرآفرین باشد؟ برنامه‌ای که سید جواد سید محسنی (تهیه کننده و کارگردان) و همکارانش آماده کرده‌اند سعی دارد رفتارهای اشتباهی از این دست را به مردم هشدار بدهد و در این راه از آیتم‌های گوناگون نمایشی گرفته تا استفاده از عروسکها و صداپیشه‌ها و ... بهره گرفته است.

مجری این برنامه تلویزیونی ندا غفاری نیز با وجود آن که یک چهره تازه برای مخاطب تلویزیونی به شمار می‌آید، به سبب جرئیات دقیقی که در کار خود لحاظ می‌دارد موفق شده است ارتباط لازم را با مخاطب برقرار کند؛ نحوه اجرای او به قدری هوشمندانه طراحی شده که قید سن و سال را از دایره مخاطبش برداشته و به گونه‌ای به این اجرا - بازی می‌پردازد که هم به فرد بزرگسال - فعال اجتماعی هشدار بدهد و هم حواس یک فرد نوجوان - تازه چشم و گوش باز شده را جمع کند، هرچند که نسل جوان امروزی با توجه به این که از اولین سالهای زندگی، گوشی و تبلت به دست گرفته‌اند، با تکنولوژی بیگانه نیستند اما اگر دقیق‌تر نظر کنیم متوجه می‌شویم اتفاقا همین قشر که خیلی زودهنگام با ابزار تکنولوژیک آشنا شده، بیشتر در معرض خطر است، چراکه تنها وجوه سرگرم‌کننده این ابزار را فرا گرفته و کسی نبوده که خطرات احتمالی موجود در فضای مجازی به خصوص پرداخت‌های الکترونیک را به او یادآور شود؛ اینجاست که اهمیت برنامه‌ای مثل «همین الان یهویی» بیشتر محرز می‌شود و باید ساعت 22 شامگاه جمعه‌های هر هفته را به شکل ویژه‌ای گرامی داشت، چرا که آنتن تلویزیون در اختیار برنامه‌ای قرار گرفته است که در این وانفسای اقتصادی، دلواپس فرصت‌طلبی کلاهبرداران و جیب مردم است.

اضافه کردن دیدگاه جدید