شماره مطلب : 23728
زمان انتشار : 97/10/24 - 10:02 2019/1/14

فیلمبرداری زنی با ارابه چوبی به پایان رسید

آوینی فیلم: فیلمبرداری فیلم سینمایی «زنی با ارابه چوبب» به تهیه کنندگی محمد حسن نجم و کارگردانی خداداد جلالی صبح امروز در لوکیشن سد زمزم روستای بشل در مازندران به پایان رسید.

آوینی فیلم:  فیلمبرداری فیلم سینمایی «زنی با ارابه چوبب» به تهیه کنندگی محمد حسن نجم و کارگردانی خداداد جلالی صبح امروز در لوکیشن سد زمزم روستای بشل در مازندران به پایان رسید. سکانس پایانی این فیلم صبح امروز دوشنبه 24 دی ماه با بازی سمانه نصری، مهری ال آقا و قاسم زارع فیلمبرداری شد و همچنین تدوین «زنی با ارابه چوبی» توسط هایده صفی یاری همزمان با پایان فیلمبرداری آغاز خواهد شد.
به گزارش مدیر روابط عمومی فیلم سینمایی زنی با ارابه چوبی، صداگذاری این فیلم به زودی آغاز خواهد شد تا «زنی با ارابه چوبی» که متقاضی حضور در جشنواره های متعدد بین المللی است است برای نمایش در این رویداد های سینمایی آماده نمایش شود.
مهدی یوردخانی در ادامه افزود: در این فیلم سینمایی محمدرضا فروتن، سمانه نصری، پوریا پورسرخ، حسین سلیمانی، مریم نعمتی‌نیا، نیوشا ضرابی، مهری آل‌آقا، فرامرز روشنایی، بهشته آلیان، بهار داورزنی، رضا اولادی، فریبا متخصص و قاسم زارع به ایفای نقش پرداختند.
در خلاصه داستان فیلم آمده است:  آرش دانشجوی رشته فلسفه همراه دوستش بهمن برای تحقیقات تز دانشگاهی به روستایی در شمال کشور می‌روند و نام تحقیق آن‌ها «تحصیل میان واقعیت تا حقیقت است» و آرش و بهمن آنجا با دختری به نام ستاره آفاق که شاعر است آشنا می‌شوند و در این میان آرش عاشق ستاره می‌شود.
«زنی با ارابه چوبی» پنجمین فیلم بلند سینمایی خداداد جلالی است که فیلمنامه آن توسط این کارگردان و رییس هیت داوران جشنواره مدیترانه ای کن در سال 2018 به مدت دو سال به نگارش در آمده است. تهیه کنندگی این فیلم برعهده محمد حسن نجم این تهیه کننده پیشکسوت سینمای ایران است.
یوردخانی اضافه کرد: همچنین فیلم سینمایی «دختری با جوراب قرمز» دیگر ساخته خداداد جلالی که در چند جشنواره بین‌المللی حضور داشته و پس از کسب جوایز متعدد در بخشهای مختلف در نوبت اکران است.
بنا بر گفته مدیر روابط عمومی فیلم زنی با ارابه چوبی ایده اولیه این فیلمنامه از آنجایی شکل گرفته است که اگر یک روزی زمان نباشد و بتوان زمان را از محدوده جهان امکان دور کرد، آن موقع مدینه فاضله و بهشتی که همیشه حرفش زده می شود می تواند به جهان واقعی ما وصل شود.
عواملی که برای ساخت این فیلم بیش از سه سال پیش تولید و بیش از 80 روز مرحله فیلمبرداری را پشت سر گذاشته اند تهیه کننده محمدحسن نجم، مجری طرح محسن عزیزی، مدیر تولید امیر مقدس، مدیر پروژه مهران قدکچیان، مدیر تدارکات مجید منفرد، مدیر فیلمبرداری شاهین طوفان، طراح گریم محمد قومی، طراح لباس سمیه سنقری، مدیر صدابرداری حسین بشاش، طراح صحنه مهران یوسف زاده، دستیار اول کارگردان منصور میرشکاری، برنامه ریز فرشاد کلباسی، منشی صحنه زهرا برزیده، جلوه های ویژه محمد برادران، عکاس و فیلمبردار پشت صحنه محمدرضا رستخیر و مهدی یوردخانی مدیر روابط عمومی بوده اند.

کلید واژه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید