شماره مطلب : 23730
زمان انتشار : 97/10/24 - 10:34 2019/1/14

متن و عکس عجیب رامبد جوان برای پاسخگویی به منتقدان «قانون مورفی»

آوینی فیلم: اکران فیلم دیگری از رامبد جوان در سینمای ایران با اظهارنطرهای مختلفی همراه است. نقدهایی که مانند همیشه به جای متن دنبال حاشیه هستند و از خواندن آنها نمی توان از سطح کیفی فیلم قانون مورفی مطلع شد. این مساله و انواع واکنشهای منفی نسبت به ضعیف بودن فیلم جدید رامبد جوان منجر به واکنش مجری خندوانه شد.

آوینی فیلم: اکران فیلم دیگری از رامبد جوان در سینمای ایران با اظهارنطرهای مختلفی همراه است. نقدهایی که مانند همیشه به جای متن دنبال حاشیه هستند و از خواندن آنها نمی توان از سطح کیفی فیلم قانون مورفی مطلع شد. این مساله و انواع واکنشهای منفی نسبت به ضعیف بودن فیلم جدید رامبد جوان منجر به واکنش مجری خندوانه شد تا در متن و عکسی عجیب پاسخ منتقدانش را بدهد.

رامبد جوان با انتشار یادداشتی در اینستاگرام نوشت : «قانون مورفی رو ساختیم تا یه جنس کمدی و سینمای تازه و جوندار به سینمامون و علاقه‌مندان سینما تقدیم کنیم. هر تجربه‌ی تازه‌ای قطعا خطاهایی هم داره وگرنه تجربه به حساب نمیومد. و تمام رفقای سینمایی خودم که خیلی هم خفنن کلی تحلیلای درجه یک راجع به قانون مورفی کردن که حالا حالاها کیف می کنم و مهمترینش هم تماشاگرهایی هستن که با حال خوش و سرحال و لبخندهای اساسی از سالن بیرون میان. ولی یه کسایی و نفراتی و دانشمندایی اینور و اونور گفتن این فیلم مستهجنه و کمدی نیست و به درد بچه ها نمی خوره و فیلم بدیه و … که باید عرض کنم عزیزان محترم شما وقتتون رو با ما تلف نکنین و برین به موضوعات مهمتون برسین که ایشالا دنیا رو نجات بدین. ما همین گوشه موشه ها بازیهای خودمون رو می کنیم و با رفقای خودمون حالمون خوبه یا اگر هم بده ربطی به شما نداره.»

اضافه کردن دیدگاه جدید