شماره مطلب : 23737
زمان انتشار : 97/10/24 - 14:18 2019/1/14
پاسخ رضا کیانیان به اظهارنظر ده نمکی درباره تیم ملی فوتبال ایران

تیم یمن باید بپذیرد ضعیف است تا بتواند قوی شود

آوینی فیلم: رضا کیانیان در نقد سخنان مسعود ده‌نمکی در اینستاگرام مطلبی نوشت و به تفاوت میان ترحم کردن تا تلاش برای از بین بردن ضعف ها اشاره کرد.

آوینی فیلم: رضا کیانیان در نقد سخنان مسعود ده‌نمکی در اینستاگرام نوشت: «اقای ده نمکی از روی دلسوزی گفتند تیم فوتبال ایران نباید به یمن پنج گل می زد. این گفته ، هر چند به ظاهر زیباست ، اما در باطن برای مردم یمن به شدت تحقیرآمیز است.

ملتی که محتاج بزرگواری دیگرانند! و باید به آن ها رحم کنیم.! اگر پیشنهاد می کردند ایران ، تیم فوتبال یمن را آموزش دهد تا بهتر بازی کنند. منطقی تر بود. بسیاری از سیاست مداران ما هم حمایت از مستضعفین را سر لوحه شعار های خود قرار می دهند. که به ظاهر زیبا ، اما فریبنده است. چون باعث ماندگاری فقر و بیشتر شدن فاصله طبقاتی می شود . شعار درست، نابودی ریشه های فقر و فلاکت و بیکاری و به اصطلاح استضعاف است. 

سیاست مداری که حامی فقرا و مسکینان است. در فکر ریشه کن کردن فقر نخواهد بود. چون اگر روزی فقر از بین برود، او هم بیکار می شود!  تیم یمن باید بپذیرد ضعیف است تا بتواند قوی شود. نه این که با ضعف او ما جوانمردی و بزرگواری مان را ثابت کنیم!»

کلید واژه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید