شماره مطلب : 4273
زمان انتشار : 92/10/26 - 14:47 2014/1/16
وی با یادآوری نقش های برجسته نصیریان در کارنامه هنری این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون خاطرنشان کرد: آقای نصیریان در سال‌هایی که در عرصه هنر حضور داشتند، کارهای بسیار بزرگ و خوبی داشتند. خوب است که این را عرض کنم ایشان بازی شایسته‌ای در فیلم سینمایی «شکارچی شنبه» داشتند.
اختتامیه سومین جشنواره جام جم/

تقدیر ضرغامی از بازیگر "شکارچی شنبه"

وی با یادآوری نقش های برجسته نصیریان در کارنامه هنری این بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون خاطرنشان کرد: آقای نصیریان در سال‌هایی که در عرصه هنر حضور داشتند، کارهای بسیار بزرگ و خوبی داشتند. خوب است که این را عرض کنم ایشان بازی شایسته‌ای در فیلم سینمایی «شکارچی شنبه» داشتند.

به گزارش آوینی فیلم؛ سومین دوره از جشنواره جام جم با برگزاری مراسم اختتامیه با حضور بزرگان فیلمسازی و اهالی هنر، سینما و تلویزیون به کار خود پایان داد. در بخشی از این مراسم عزت الله ضرغامی رئیس سازمان صداو سیما در سخنرانی خود ضمن تقدیر از پیشکسوتان و قدردانی از حضور این عزیزان در مراسم اختتامیه جشنواره جام جم از علی نصیریان و بازی خوب او در فیلم شکارچی شنبه تجلیل کرد.

ضرغامی با تبریک پیشاپیش سالروز تولد علی نصیریان برای این بازیگر آرزوی سلامتی و کام روایی کرد و افزود: لازم می‌دانم بگویم جناب آقای نصیریان در کنار همه شایستگی‌هایی که دارد، برای شرکت در جلسات این چنینی بسیار منظم و مقید هستند و واقعا حضورشان برای دیگران به نوعی الگو است. من یکی دو مورد از ایشان را در ذهن دارم یکی در انتخابات سال‌های گذشته بود که ایشان رأس ساعت برای شرکت در انتخابات حاضر شده بود و زمانی که خبرنگار ما از ایشان پرسید چرا انقدر زود آمدید پاسخ دادند در کار خیر باید عجله کنیم این یک وظیفه ملی برعهده ماست. در آن زمان چند دقیقه‌ای از فرمایشات رهبر معظم انقلاب را که می‌شنیدم دیدم که اولین توصیه ایشان همین بود که در کار خیر باید عجله کرد.

وی در ادامه با یادآوری نقش های برجسته نصیریان در کارنامه هنری این بازیگر پیشکستون سینما و تلویزیون خاطرنشان کرد: آقای نصیریان در سال‌هایی که در عرصه هنر حضور داشتند، کارهای بسیار بزرگ و خوبی داشتند. خوب است که این را عرض کنم ایشان بازی شایسته‌ای در فیلم سینمایی «شکارچی شنبه» داشتند. واقعا بازی آقای نصیریان حال دیگری به این فیلم داد و من چندین بار از لسان رهبر معظم انقلاب بازی بسیار خوب آقای نصیریان را شنیده‌ام که ایشان یادآوری کرده‌اند که چقدر بازی ایشان باورپذیر بود به همین خاطر جا دارد بگویم آقای نصیریان انصافا هنرمند توانا‌، شایسته و قابل افتخار و مایه آبروی همه ما در جامعه و خانواده هنری ماست؛ بر این اساس از همین جا از ایشان تقدیر و تشکر می‌کنم.

ضرغامی همچنین از حضور خانواده‌های معظم شهدا در این جشنواره تشکر کرد و اظهار داشت: خانواده‌های شهدا صاحبان اصلی هنر هستند امام عزیزمان فرموده‌اند که شهادت هنر مردان خداست و بالاترین جلوه هنر و هنرمندانه‌ای را بدون شک شهدای عزیزمان انجام داده‌اند و راه را برای ملت ایران و افتخارات ملت ایران باز کرده‌اند. بر این اساس از اینکه امشب در خدمت تعدادی از این بزرگان هستیم خوشحالم از آنها سپاسگذاری می‌کنم همچنین از سرور ارجمندم جناب استاد دینانی که با همسر محترمشان تشریف آورده‌اند و منت برسرمان گذاشتند تشکر می‌کنم؛ چرا که ایشان تبدیل به یک چهره استثنایی در حوزه خودشان شده‌اند و خیلی‌ها تحمل این را ندارند که یک هفته برنامه‌های وی را نبینند.

 

اضافه کردن دیدگاه جدید