شماره مطلب : 4451
زمان انتشار : 92/11/7 - 23:04 2014/1/27
فروش بلیت اجراهای بیست و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر از فردا سه شنبه 8 بهمن ماه ساعت 24 در سایت ایران کنسرت آغاز می شود.

فروش بلیت‌های جشنواره موسیقی فجر

فروش بلیت اجراهای بیست و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر از فردا سه شنبه 8 بهمن ماه ساعت 24 در سایت ایران کنسرت آغاز می شود.

 بلیت‌های این دوره از جشنواره به صورت گیشه‌ای و اینترنتی قابل فروش است بر این اساس فروش اینترنتی از فردا سه شنبه 8 بهمن ماه از طریق سایت www.iranconcert.com و از چهارشنبه 9 بهمن ماه  همزمان با فروش اینترنتی از طریق گیشه‌های ققنوس‎،  پاز، پرشیا،دارینوش، نگین و کافه کهن ، شهر کتاب کرج و شهر کتاب البرز به فروش می رسد.

محمدحسین توتونچیان ‎مدیر سایت ایران کنسرت در باره نحوه خرید بلیت‌ها به صورت اینترنتی گفت: برای اولین بار برای خرید نیاز به عضویت در سایت و داشتن یوزر و پسورد نیست بر این اساس تصویری از جدول اجراها هست و هر علاقمندی با کلیک روی یکی از خانه های جدول می تواند به قسمت مربوط به اطلاعات و فروش بلیط همان اجرا وارد و بلیت مورد نظر خود را خریداری کند.

وی ادامه داد:کسانی که دسترسی به پرینتر ندارند می‌توانند در اسرع وقت بلیت خود را  خریداری و با دریافت کد بلیت که از طریق ایران کنسرت برایشان پیامک می‌شود در هر زمان با وارد کردن این کد در سایت ایران کنسرت اقدام به پرینت بلیت نمایند.

بیست و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر 24 بهمن تا یکم اسفند به دبیری حسن ریاحی در تهران برگزار می‌شود.

کلید واژه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید