شماره مطلب : 455
زمان انتشار : 92/5/21 - 09:37 2013/8/12
 از تاریخ 21 مرداد ماه روزانه 60 نفر را برای انجام مرحله مصاحبه دعوت کرده و قرار است مرحله مصاحبه تا 10 روز کاری به اتمام برسد.
روابط عمومی موسسه آوینی،به آوینی فیلم خبر داد:

دعوت از داوطلبان برای شرکت در مصاحبه/ کلاس ها به زودی تشکیل می شود

از تاریخ 21 مرداد ماه روزانه 60 نفر را برای انجام مرحله مصاحبه دعوت کرده و قرار است مرحله مصاحبه تا 10 روز کاری به اتمام برسد.

در راستای اطلاعیه ای که چندی پیش از سوی موسسه شهید آوینی برای ثبت نام در کلاس های فیلم سازی منتشر شده بود، قنبری مدیر روابط عمومی موسسه آوینی در گفتگو با خبرنگار آوینی فیلم به نکات قابل توجهی اشاره کرد و خبر داد:
به علت استقبال کم نظیر از اطلاعیه نخست موسسه آوینی و ثبت نام افراد کثیری در این کلاس ها، مسئولان ثبت نام تا امروز مشغول جمع آوری و دسته بندی اطلاعات داوطلبین بوده اند و از تاریخ 21 مرداد ماه روزانه 60 نفر را برای انجام مرحله مصاحبه دعوت کرده و قرار است مرحله مصاحبه تا 10 روز کاری به اتمام برسد و در مرحله بعد هنرجویان عبور کرده از مصاحبه ها در آزمون سنجش مهارتی که تدارک دیده شده شرکت می کنند .
آزمون مذکور برای سنجش مهارتی و هوش داوطلبان است و می توانند با شرکت در این آزمون در انتخاب رشته درست در مسیر استعداد ذاتی و مهارتی گام بردارند و کلاس ها را با موفقیت طی کنند.
مدیر روابط عمومی موسسه شهید اوینی در ادامه افزود: مسئولان برگزاری کلاس های فیلم سازی گام های بنیادی در جهت جذب اساتید مجرب را برداشته و در صدد هستند با طی شدن هر چه سریع تر مراحل گزینشی بتوانند نیرو های ارزشی و هنرمند را در حوزه فیلم سازی  تربیت کنند.
داوطلبان از امروز منتظر دریافت پیامک و تماس تلفنی از سوی موسسه آوینی برای تعیین وقت مصاحبه باشند .

دوستی/

اضافه کردن دیدگاه جدید