شماره مطلب : 5111
زمان انتشار : 92/12/6 - 12:06 2014/2/25
راسل کرو بازیگر سر‌شناس هالیوود کمپینی را تاسیس کرده تا فیلم جدیدش، «نوح» را برای پاپ به نمایش در آورد.

راسل کرو بدنبال نمایش «نوح» برای پاپ

راسل کرو بازیگر سر‌شناس هالیوود کمپینی را تاسیس کرده تا فیلم جدیدش، «نوح» را برای پاپ به نمایش در آورد.

به گزارش آوینی فیلم ، راسل کرو بازیگر سر‌شناس هالیوود کمپینی را تاسیس کرده تا فیلم جدیدش، «نوح» را برای پاپ به نمایش در آورد. این فیلم که بر اساس زندگی حضرت نوح علیه السلام در کتاب مقدس ساخته شده یکی از بزرگ‌ترین پروژه‌های چند سال اخیر هالیوود است که در سال جاری اکران می‌شود.

فیلم سینمایی «نوح» که به کارگردانی دارن آرانوفسکی ساخته می‌شود از بازی راسل کرو، جنیفر کانلی، اما واتسون، لوگان لرمن، آنتونی هاپکینز و... استفاده می‌کند. «نوح» قرار است بیش از هرچیزی روی واقعه طوفان مشهور و کشتی حضرت نوح علیه السلام تمرکز کند.

راسل کرو می‌خواهد مطمئن شود که نفر اول فرقه کاتولیک‌های مسیحی هم این فیلم را می‌بیند. به همین دلیل کمپینی را در تویی‌تر به راه انداخته تا فیلم را برای پاپ فرانسیس به نمایش درآورد. او با توییت کردن این موضوع، ضمن تبلیغ فیلم از هوادارن و موافقان طرحش خواسته که «توییت» او را بازنشر کنند تا کل فضای مجازی را در برگیرد.

«نوح» پس از «پی»، «مرثیه‌ای برای یک رویا»، «چشمه»، «کشتی گیر» و «قوی سیاه» ششمین فیلم بلند دارن آرانوفسکی، کارگردان 45 ساله آمریکایی است. این کارگردان متولد بروکلین بار‌ها به خاطر جوایز معتبری که گرفته یا نامزدشان شده به تیتر یک خبرگزاری‌ها تبدیل شده است اما فقط جوایزش نبوده‌اند که او را تیتر یک می‌کردند. بیانیه‌های سیاسی که فیلم‌هایش بعضا در خود دارند آن‌ها را در گوشه و کنار جهان مطرح کرده است. حمایت او از کابالیست‌ها و دشمنی او با جمهوری اسلامی ایران بار‌ها در فیلم‌هایش مطرح شده و چیزی نیست که پوشیده مانده باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

اضافه کردن دیدگاه جدید