شماره مطلب : 6383
زمان انتشار : 93/2/7 - 21:33 2014/4/27
نشر آرما مجموعه‌ای از اشعار طنز رضا احسان پور، شاعر و طنزپرداز نام آشنای کشورمان را با نام «خنده‌های امپراتور» برای نمایشگاه کتاب منتشر کرده است.

«خنده‌های امپراتور» نقضیه‌ای طنز بر اشعار فاضل نظری

نشر آرما مجموعه‌ای از اشعار طنز رضا احسان پور، شاعر و طنزپرداز نام آشنای کشورمان را با نام «خنده‌های امپراتور» برای نمایشگاه کتاب منتشر کرده است.

به گزارش آوینی فیلم،‌ نشر آرما برای نمایشگاه کتاب مجموعه‌ای از اشعار طنز رضا احسان پور، شاعر و طنزپرداز نام آشنای کشورمان را منتشر کرده است با نام «خنده‌های امپراتور». این کتاب که نقیضه‌ای است بر اشعار فاضل نظری و شعرهای مشهور این شاعر شامل 32 شعر از کتاب‌های چهارگانه فاضل نظری است که بین مردم مشهورتر هستند و بیشتر خوانده و شنیده شده است.

کتاب‌های فاضل نظری که توسط این طنز پرداز خوانده و نقضیه اشعار معروفشان نوشته شده است، گریه‌های امپراتور، اقلیت، ‌آنها و ضد نام دارند و نام کتاب احسان پور نیز نقضیه‌ای بر نام یکی از این کتاب‌ها شده و خنده‌های امپراتور نام گرفته است.

طرح جلد این کتاب نیز نقضیه‌ای بر طرح جلد گریه‌های امپراتور است و همچنین نوشته کوتاه پشت جلد آن و این طنز پرداز در نهایت هنرمندی سعی کرده ‌است، مجموعه‌ای از غزل‌های طنز را به مخاطبان شعر و طنز امروز ارائه کند.

اخیرا از رضا احسان پور کتاب«چه حرف‌ها» منتشر شده بود که مجموعه اشعار جدی این شاعر به حساب می‌آید و کتاب «خنده‌های امپراتور» در نمایشگاه کتاب در غرفه نشر آرما با قیمت 3500 تومان به فروش می‌رسد و بعد از نمایشگاه کتاب، ‌این کتاب در  سایت این شاعر به نشانی www.ehsanbook.ir به فروش خواهد رسید.

 

منبع: فارس

اضافه کردن دیدگاه جدید