شماره مطلب : 7289
زمان انتشار : 93/3/22 - 10:05 2014/6/12
سیستم فرهنگی و اقتصادی کشور از سنسورهای عصبی معیوب استفاده میکند. یعنی اینکه سنسورهای سیستم خبر رسانی در خط مقدم جبهه ها اطلاعات را دریافت میکنند اما سیستم عصبی معیوب ما توان انتقال به همه اعضای بدن را ندارد.
تهیه کننده و کارگردان سینما درگفتگو با آوینی فیلم؛

شیخ طادی :مرا به زور باز نشسته کرده اند

سیستم فرهنگی و اقتصادی کشور از سنسورهای عصبی معیوب استفاده میکند. یعنی اینکه سنسورهای سیستم خبر رسانی در خط مقدم جبهه ها اطلاعات را دریافت میکنند اما سیستم عصبی معیوب ما توان انتقال به همه اعضای بدن را ندارد.

پرویز شیخ طادی کارگردان فیلم سینمایی شکارچی شنبه در گفتگو با خبرنگار آوینی فیلم ، با اشاره به اقدامات ضد اسلامی سلفی ها در سرزمینهای اسلامی گفت: به نظر من این تهدیداتی که سلفی ها در عراق و سوریه برای جهان اسلام ایجادکرده اند ، باعث شد که فضای ذهنی جهان نسبت به اسلام  آلوده و آمار ترغیب شده ها به آن دچار ریزش شود واین ضربه ی مهلکی به ما وارد کرد ، همچنان که همه جای دنیا در آرامش نسبی به سر میبرد سرزمینهای اسلامی را نا امن کرده اند و مدام خبر از بریده شدن سر ، خوردن جگر انسانها ، تجاوز ، قتل عام و غیره به گوش میرسد.

وی همچنین گفت : ذهن سینما بسته است ،چشمش نابیناست ، مسئولین فرهنگی ما کاملا محافظه کارانه برخورد میکنند و اجازه نمیدهند سربازانی که دلسوز هستند وارد گود شوند ، بجنگند و حقایق را از این اوضاع پیچیده و مکدر برای همگان آشکار سازند. با توجه به اینکه مدیران ما اهل مطالعه نیستند ، این موضوع را جدی نمیگیرند و به سربازان فرهنگی فرصت نمیدهند. هیچ توجهی به تحقیقات و هشدارهای ما نمیکنند و این باعث شده تا پرویز شیخ طادی به سربازی تبدیل شود که درون کشور خود خلع صلاح شده ، و متاسفانه بعد از افتادن در چاه تازه متوجه میشوند.

وی معتقد است ، سیستم فرهنگی و اقتصادی کشور از سنسورهای عصبی معیوب استفاده میکند. یعنی اینکه سنسورهای سیستم خبر رسانی در خط مقدم جبهه ها اطلاعات را دریافت میکنند اما سیستم عصبی معیوب ما توان انتقال به همه اعضای بدن را ندارد.

کارگردان فیلم ضد صهیونیستی شکارچی شنبه با توجه به سخنان مقام معظم رهبری در رابطه با این اقدامات ضد اسلامی گفت : حضرت آقا از سال 69 حد اقل در سیزده مورد با اشاره به بحث خود کفایی اقتصادی و استقلال اقتصادی به طور مفصل صحبت کردند ، متاسفانه هیچ توجهی نشد. خود کفایی کاذبی را به عنوان خودکفایی حقیقی به همگان معرفی کردیم و بعد از تحریمها متوجه شدیم که هنوز به خیلی از کالاهای نفتی و غیر نفتی وابسته هستیم . در آن زمان ما همینطور دست خالی به پای میزهای مذاکره میرفتیم و اگر پیشرفتهای نظامی ما و حمایت موشکی سپاه نبود قطعا دچار مشکلاتی میشدیم که استقلال کشور دچار خدشه میشد .

شیخ طادی همچنین با انتقاد به متولیان فرهنگی گفت : ما در حال حاضر از نظر فرهنگی نیز همینطور هستیم یعنی ظرفیت فرهنگی ما دچار یک رخوتی شده که بعد از به چاه افتادن تازه به کمبودها در این عرصه پی میبریم. در حال حاضر شاهد این هستیم که متولیان و موسسه های فرهنگی مختلفی در حال فعالیتند که هرکدام آنها سلیقه ای عمل میکنند و همیتی برای مبارزه با این اسلام ستیزی نمیبینیم. از این مسئله مهمتر این است : زمانی که مامیخواهیم درمورد جنگ نرم صحبت کنیم ، اول باید دشمنان این جنگ را شناسایی کرده و نام ببریم مثل عربستان ، اسرائیل و در غیر این صورت کار بیهوده ای انجام داده ایم. وضعیت فرهنگی ما هم اینگونه هست ، بنده اهدافم را شناسایی کرده ام ، مصلحت های کشورم را شناسایی کرده ام ولی مصلحت های سیاسی اجازه و فرصت نقد و بیان موضوعات را نداد.

وی در پایان به خبرنگار آوینی فیلم گفت : همینطور که میبینید شکارچی شنبه ساخته شد ، مقام معظم رهبری از آن تعریف کردند، در نماز جمعه و روز قدس از آن تمجید فراوان شد اما بعد از آن آیا دیگر از پرویز شیخ طادی دعوت به همکاری شد ؟ بنده منظورم به متولیان و موسسه های فرهنگی ارزشیست ، اینها که دیگر دولت نیستند اما متاسفانه هیچ فعالیتی در این زمینه دیده نمیشود ، پس چه کسانی باید دعوت بکنند که نمیکنند و به این صورت ، با اجبار ،  پرویز شیخ طادی را باز نشسته کرده اند.  انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید